KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Tam gün kesinti CİMER’e şikayet edildi
Tam gün kesinti CİMER’e şikayet edildi
Güncel
Nabi Yazıcı
18 Mayıs 2019 Cumartesi 16:32
  • 2805
  • 1

Tam gün kesinti CİMER’e şikayet edildi

Kocaeli’nin çeşitli ilçe ve mahallelerinde Sedaş tarafından duyurusu yapılan ve tam gün elektrik kesintisinin gerçekleşeceği haberleri CİMER’e şikayet konusu oldu.

Körfez İlçesi’nde bir esnaf kesintiyi şikayet ettiğini ve tam gün kesintinin darbe olacağını söyledi. Körfez’in tanınmış esnaflarından olan Fatih Fidan, bu konuda ki endişelerini ve şikayetini sosyal paylaşım sitesinde de dile getirdi. Kesintinin, bayram yaklaştığı sırada ve hafta tatilinde sıkıntı yaşatacağını, işlemlerin yapılamayacağını belirten Fatih Fidan paylaşımında, “

Böyle keyfi bir uygulama olabilirmi ? Sedaş kafasına göre tam gün elektrikleri kesebiliyor  Ve buna kimse sen ne yapıyorsun diyemiyor  Sedaş’ı arıyoruz müracaat edemezsiniz deniliyor Koca körfez ilçesinde Sedaş’a dur sen ne yapıyorsun diyebilen bir kurum kuruluş yok Adamlar son iş günü bilgilendirme yapıyorlar hiçbirşey yapmayalım diye Ben şahsım adına CİMER’E şikayet ettim bakalım ne cevap gelecek tabi iş işten geçmiş olacak  https://www.cimer.gov.tr/ “ şeklinde ki cümlelerle sıkıntısını aktardı.

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Kesinti
Yazan: Esra Yılmaz

Bu kesintiler şebeke yenilemesinden kaynaklanan bir durum keyfii değildir.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ