KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Köse: Beni ihraç etmeye Baykal’ın bile gücü yetmez
Köse: Beni ihraç etmeye Baykal’ın bile gücü yetmez
Siyaset
17 Nisan 2010 Cumartesi 12:02
  • 2392
  • 5

Köse: Beni ihraç etmeye Baykal’ın bile gücü yetmez

CHP İzmit İlçe’nin düzenlediği cuma sohbetlerine katılan eski milletvekili Erol Köse, “Ne Baykal’ın ne de bir başkasının gücü beni partiden ihraç etmeye yetmez” dedi

CHP İzmit İlçe Örgütü`nün gençlerle gerçekleştirdiği cuma sohbetlerinin bu haftaki konuğu eski milletvekili ve belediye başkanı Erol Köse oldu. Gençlerle sohbet eden ve sorularını yanıtlayan Köse, parti içindeki sıkıntılara değinerek tepeden bir değişim gerçekleşmesi gerektiğini savundu.
 

KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ
Gençlerden gelen sorular üzerine kendisinin birçok defa partiden ihraç edilmeye çalışıldığını ifade eden Köse; “Bu partiden beni ihraç etmeye ne Baykal`ın ne de bir başkasının gücü yetmez” şeklinde konuştu. AKP`nin oylarındaki düşüşün CHP ya da herhangi bir partinin başarısından kaynaklanmadığını söyleyen Köse şunları kaydetti;
 

KENDİ HATALARINDAN
“Bu oylar AKP`nin memleketi satmasından, insanları birbirine düşürüp etnik ayrım yapmasından, hukuku ve devleti tahrip etmesinden ve kendi hatalarından dolayı düştü. Muhalefetin ve CHP`nin başarısından dolayı değil. AKP`nin şu anki tek çıkış yolu seçim hilesidir. Halk kararını verecektir.”
 

ÖMER`İ YIKACAK KADRO
Partide gençlerin önünün açılması gerektiğini söyleyen Köse yanında oturan CHP İzmit İlçe Başkanı Ömer Hazer`i kasdederek, “Siz gençler Ömer`i yıkacak kadroyu oluşturacaksınız, o güçte bir kadroyu kuracaksınız ki ben de yanınızda olacağım. Ömer burada rahat edemeyecek, sıkıştıracağız ki daha iyi çalışacak” şeklinde konuştu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ