KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Tarihi Sarıyer Börekçisi bayileriyle buluştu
Tarihi Sarıyer Börekçisi bayileriyle buluştu
Güncel
31 Aralık 2012 Pazartesi 11:38
  • 941
  • 0

Tarihi Sarıyer Börekçisi bayileriyle buluştu

Bayileriyle buluşan Tarihi Sariyer Börekçisi sahibi Erdeniz Çolak, 2013 yılınını milat olarak belirlediklerini, bu yılı kurumsal anlamda gelişmelere ayırdıklarını söyledi
Başiskele`de 1995 yılında Erdeniz ve Ekrem Çolak kardeşler tarafından küçük bir imalathane ve satış yeri olarak kurulan Tarihi Sarıyer Börekçisi, bugün Türkiye`nin birçok yerindeki bayileriyle büyük bir markaya dönüştü. Kurumsal başarısını her zaman bayileriyle paylaşan Erdeniz Çolak, geleneksel hale getirdiği bayiler toplantısını Safran Gizli Bahçe`de gerçekleştirdi.
 
TÜRKİYE GENELİNDE 40 BAYİ 
Edirne, İzmir, Bursa, İstanbul, Düzce, Sakarya ve Kocaeli genelinde olmak üzere yaklaşık 40 bayisi olan Tarihi Sarıyer Börekçilerinin, yılın son buluşmasında sıcak görüntüler vardı. Yaklaşık 100 kişinin katıldığı gecede Çolak, tüm bayi arkadaşlarına yakın ilgi gösterdi. Bir bakıma tanışma ve kaynaşma havasında gerçekleşen buluşmada, eski yeni tüm bayiler tek tek kendini tanıttı.
 
HER SENE DAHA BÜYÜYORUZ
Geceye ev sahipliği yapan Çolak, “1996 yılında buyana her gün büyüyen zincirimizle büyük bir aile olduk” diyerek şöyle konuştu: “Bu yüzden önce bayi arkadaşlarımın birbirini tanımasını istedim. Her gün yeni yeni bayiler katılıyor. Önümüzdeki 2013 yılını milat olarak belirledik. Bununla ilgili kendimizi kurumsal anlamda gelişmelere ayırdık. Yeni ürünlerimizle bu hizmet yelpazemizi büyütmek istiyoruz. Bununla ilgili bir stant hazırladık. 
 
EV TADINDA YENİ ÜRÜNLER
Tarihi Sarıyer Börekçisi çok gelişti. Yeni ürünlerimiz gerçekten ev tadında. Ben inanıyorum bu kurumsal gelişmemizle birlikte yeni yıl daha güzel ve hareketli geçecek. Bununla ilgili Peros firmasıyla ilgili bir çözüm ortaklığına giriştik. Bundan sonra yaptığımız satışlar daha rahat ve kolay olacak. Bayilerimize teknolojik alt yapıyı getirdik.”
 
TEKNOLOJİ İLE BULUŞACAK
Öte yandan konuyla ilgili firmanın genel müdürü Muharrem Saral da yeni sistem ile ilgili şunları söyledi: “Bayilerimiz artık teknoloji ile buluşacak. Ürünümüz yelpazesinde; hızlı ve güvenli satış, stok takibi, veresiye defterini ortadan kaldıran kart sistemi, barkodlu hassas terazi uyumu, el terminalleri, barkod yazıcı ve dokunmatik ekranlar gibi daha birçok işlemlerde kolaylıklar yer alıyor.” 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ