KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Tatangalar yapacağını yaptı
Tatangalar yapacağını yaptı
Güncel
15 Aralık 2010 Çarşamba 15:21
  • 9787
  • 14

Tatangalar yapacağını yaptı

Kocaelispor ile Sakaryaspor arasında oynanan karşılaşma öncesi olağan üstü güvenlik önlemleri alındı. Emniyet güçleri Derince Tren İstasyonu’ndan Sakaryaspor taraftarlarını kordona alara stada getirdi

KUŞ UÇURMADI
Kocaelispor- Sakaryaspor maçı için hafta arasında başlatılan olağan güvenlik önlemleri, karşılaşma başlamadan önce olağanüstü şekle dönüştü. Sakarya Emniyet Müdürlüğü`nden görevli 75 polis memuru Sakaryaspor taraftarlarını güvenliğini sağladı. Tatangaların sahaya gelişi ve gidişinden sorumlu olan polis memurları Kocaelisporlu taraftarların Derince`de Tatangaların otomobillerini taşlamasına engel olamadı.


800 POLİS GÖREV YAPTI

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü de aldığı güvenlik önlemleri nedeniyle  karşılaşmada 800 polis memuru görev yaptı. 800 polis memurunun yanı sıra 30 tane jandarma`nın görev alması sağlandı. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olay çıkartanları belirlemek amacıyla da saha içi ve dışında 7 kamera ile 4 fotoğraf makinasıyla görev yaptı. Sakaryaspor taraftarları Derince istasyonundan taraftarları Büyükşehir Belediye otobüsüyle stada getirdi.


CAMLARI KIRDILAR

Sakaryaspor taraftarlarını taşıyan Büyükşehir Belediyesi`ne ait otobüslerin camları kırıldı. Stada yaklaşıldığında Sakaryaspor taraftarları içerisinde bulundukları otobüslerin camlarını kırarak yeşil siyahlı taraftarları galeyana getirmeye çalıştı. Sakaryaspor taraftarlarının kırdıkları camları emniyet güçleri kamera ve fotoğraf makineleriyle görüntüledi. Kocaelispor taraftarları ise galeyana gelmeyerek müsabakayı centilmence takip etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ