KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
TDP, halkla buluşuyor
TDP, halkla buluşuyor
Güncel
23 Aralık 2011 Cuma 13:05
  • 714
  • 0

TDP, halkla buluşuyor

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü yetkilileri, önceki akşam Yeni Mahalle’de oturan vatandaşlarla bir araya geldi

İl Emniyet Müdürlüğü`ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü`nün, vatandaşlara yönelik düzenlediği bilgilendirme toplantıları devam ediyor. İzmit Kuruçeşme Yeni Mahalle`de bulunan Merkez Asma Altı Kıraathanesi`nde önceki akşam düzenlenen toplantıya İzmit Kaymakamı Sabit Kaya, İzmit İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Mehmet Göllükçü, Kuruçeşme Polis Karakolu Amiri Eren Rençber, Yeni Mahalle Muhtarı Tuncay Aşkın ve mahalle sakinleri katıldı.

 

 

SIKINTINIZI ANLATIN
Toplantıda konuşan muhtar Aşkın, “Çevrenizde gördüğünüz, yaşadığınız sorunları yetkililere birinci ağızdan ulaştırmak sizin elinizde. Onlar devlet adına buradalar ve sizlerin sıkıntılarını, sorunlarını, varsa isteklerinizi dinlemek için çalışıyorlar. Sorunlarınızı onlarla paylaşın” dedi. Ardından söz alan kaymakam Kaya, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü`nün mahallelerde düzenlediği bilgilendirme toplantılarını çok önemsediğini belirtti.

 

 

ARAMAKTAN ÇEKİNMEYİN
Kaymakam Kaya, “Vatandaşlarımızın bir bölümü dertlerini sıkıntılarını söylemekten, yetkililerle konuşmaktan, telefon açmaktan çekiniyor. Belki de sorunları ile ilgilenilmeyeceğini düşünüyorlar. Ama aramadan, derdinimi anlatmadan asla çare bulamayız. Sıkıntılarınız olduğunda bizi ve emniyet güçlerini aramaktan çekinmeyin. Siz iyi niyetli olduğunuz sürece sorunlarınıza elbet bir çare bulunur. Eğitim, sağlık ve yoksullukla ilgili elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ