KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Tekstil devleri fuarda buluşacak
Tekstil devleri fuarda buluşacak
Güncel
07 Kasım 2012 Çarşamba 11:24
  • 829
  • 0

Tekstil devleri fuarda buluşacak

9-12 Ocak 2013 tarihinde yapılacak olan dünyanın en büyük ev tekstili fuarı Heimtextil’e, Türkiye 200 firmayla katılacak

Ev tekstili sektörünün en büyük fuarı Heimtextil, 9-12 Ocak 2013 tarihleri arasında düzenlenecek. Çevre dostu tekstil ürünleri bu yıl yine fuarın odak noktası olacakken, Türkiye`den 200`e yakın katılımcı firma Heimtextil`de boy gösterecek. Messe Frankfurt tarafından organize edilen ve dünyanın en geniş ev tekstili ürün gamını aynı çatı altında birleştiren Heimtextil, her sene olduğu gibi bu yıl da Almanya`nın Frankfurt şehrinde düzenlenecek. 

 
4 GÜN SÜRECEK
Mobilya kumaşlarından perdeye, nakış tasarımlarından termal baskılara, yastıktan yatak takımına, duvar kağıdından halıya, mutfaktan banyo tekstili ürünlerine kadar ev tekstilinin her yönünün yansıtıldığı Heimtextil, kaçırılmaması gereken bir sektör randevusu. Fuar bir sonraki sezonun trendlerini de sunuyor. Yılın ilk sektör fuarı olan Heimtextil 4 gün boyunca üreticileri, tasarımcıları, sektör profesyonellerini ve ziyaretçileri bir araya getiren uluslararası bir platform görevi görecek. 
 
YEŞİL ÜRÜNLER
120 ülkeden yaklaşık 70 bin ziyaretçiyle sektördeki en büyük ev tekstili platformunu oluşturan Heimtextil`te her yıl 61 ülkeden 2 bin 600`ün üzerinde üretici firma ürünlerini sergiliyor. Türkiye de tekstil sektöründe dünyanın önemli ülkelerinden biri olma yönünde ilerliyor. Heimtextil`de, Türkiye`den 200`e yakın firma ürünlerini sergileyecek. Fuara her sene olduğu gibi Türkiye`den 2 bin 500`ün üzerinde ziyaretçi bekleniyor. Fuarda sürdürülebilir tekstiller ve yeşil ürünler önemli bir odak noktası olacak. ‘Green Directory` (yeşil rehber) adı altındaki ürünlerin üretim metotları gözden geçirilecek. 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ