KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele şampiyonu Erkin Doğan oldu
Başiskele şampiyonu Erkin Doğan oldu
Eğitim
19 Nisan 2010 Pazartesi 18:14
  • 1212
  • 0

Başiskele şampiyonu Erkin Doğan oldu

Gazetemizin başlattığı ve her ilçede bölge finallerinin yapıldığı müzik yarışmasında KAL öğrencisi Erkin Doğan birinci olarak finallere katılmaya hak kazandı

Bizim Kocaeli Gazetesi`nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte organize ettiği ‘Liseler Arası Müzik Yarışması`nın ilçe finalleri devam ediyor. Bu kapsamda Başiskele Milli Eğitim Müdürlüğü de finalini gerçekleştirdi. Kullar Kültür Salonu`nda yapılan yarışmaya Başiskele Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya, şube müdürü Selim Gencer, Kocaeli Anadolu Lisesi Müdürü Atilla Demir, Bahçecik Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Ahmet Baykuş, jüride görev yapan öğretmenler, Bizim Kocaeli Gazetesi yetkilileri ve  öğrenciler katıldı. Yarışamanın sunumunu Kullar Vezirçiftliği İ.Ö.O. Öğretmeni Meryem Pamuk yaptı.

BİZİM KOCAELİ`YE TEŞEKKÜR
Üç tane özel, dört tane de devlet okulu bulunan Başiskele`de özel okulların lise bölümünde müzik dersi seçmeli ders olduğundan, bu okullar başvuru yapmadı. 4 devlet okulundan da sadece ikisinde müzik öğretmeni olduğu için yarışmada iki lise yer aldı. Başiskele MEM Cemil Akkaya yarışma sonunda bir konuşma yaparak, yapılan etkinlikle öğrencilerin sosyal yaşamlarına katkı sunan Bizim Kocaeli Gazetesi`ne ve iki okul müdürüne teşekkür etti. Büyük bir coşku içinde geçen yarışmada, solistliğini Erkin Doğan`ın yaptığı Kocaeli Anadolu Lisesi Müzik Grubu seslendiriği Teoman`dan ‘Uykusuz her gece` adlı şarkıyla 227 puan alarak birinci oldu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ