KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Tepe Home İzmit’te kış güneşi açtı
Tepe Home İzmit’te kış güneşi açtı
Güncel
25 Aralık 2012 Salı 08:29
  • 4137
  • 0

Tepe Home İzmit’te kış güneşi açtı

İzmit Tepe Home Mağazası’nda 26–27 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek fırsatlar güneş ışığı kadar göz kamaştıracak. Tepe Home, 2 gün boyunca İzmitliler’e inanılmaz fırsatlar sunacak

Ev dekorasyonu ve mobilya sektörünün zincir mağazacılık alanında lider konumdaki markası Tepe Home, Türkiye genelindeki tüm mağazalarında her ayın son çarşambası gerçekleştirdiği  ‘Güneşli Günler` indirim günlerinde bir sürpriz yaptı. Tepe Home, sadece bu aya özel olmak üzere ‘Güneşli Günler` kampanyasını 26-27 Aralık tarihlerinde 2 gün boyunca sürdürecek. 

 
2 GÜN SÜRECEK
Tepe Home, ‘Güneşli Günler` indirimlerinin yanı sıra sadece Outlet Center karşısı Sefa Sirmen Bulvarı Eski Gölcük Yolu üzerindeki mağazasında gerçekleşecek olan iki günlük ‘seri sonu` indirimi, tüm İzmitliler için sürpriz avantajlar da sağlayacak. 2 gün boyunca mağazanın en üst katını sadece bu özel ürünlere ayıran Tepe Home; oturma grupları, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, ithal mobilyalar ve daha bir çok mobilya aksesuarında büyük indirimler yapacak.
 
YILIN SON FIRSATI
Tepe Home, kaçırılmayacak bu fırsatla tüm İzmitliler`i sevindirmeyi, bu soğuk kış aylarında evlerine ‘güneşli günler` getirmeyi hedefliyor. Yılın son fırsatı olan bu çok özel tarihlerde, kendinize ve sevdiklerinize yeni yıla girmeden hediye alabilirsiniz. Tepe Home`deki fırsatlar hakkında bilgi almak için; 0 262 335 00 41 numaralı telefonu aramanız yeterli. Mağaza; saat 10.00 (pazar günleri 12.00) ile 20.00 arasında hizmet veriyor, hafta sonu ise saat 21.00`e kadar açık.
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ