KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Tersane Komutanlığı’nda yılların buluşması
Tersane Komutanlığı’nda yılların buluşması
Güncel
17 Ekim 2012 Çarşamba 14:25
  • 1481
  • 0

Tersane Komutanlığı’nda yılların buluşması

Gölcük Tersane Komutanlığı 31/ A Makine Fabrikası çalışanları, fabrikada 1970 yılından bu yanan çalışan tüm arkadaşlarıyla yıllar sonra buluşup, doyasıya eğlendi

Gölcük Tersane Komutanlığı 31/A Makine Fabrikası çalışanlarından oluşturulan komite örnek bir çalışmaya imza attı. Komite üyeleri, komutanlık içerisindeki fabrikalar arasında bir ilki gerçekleştirerek 265 kişiyi organize ettikleri güzel bir organizasyonda buluşturdu. Komite başkanı Adnan Zorer, komite üyeleri Nusret Subaşı, Recep Karakoç ve Mehmet Korkmaz, fabrikada 1970`li yıllarından bugüne kadar çalışmış kısım şefleri, ustabaşı ve personellerini yıllar sonra bir araya getirdi. 

 
HER YIL BEKLİYORUZ
Kahvaltılı buluşma öncesinde bir konuşma yapan komite başkanı Adnan Zorer, “Uzun bir süredir üzerinde titizlikle durduğumuz bu projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kahvaltı aynı zamanda uzun yıllar devam etmesini arzu ettiğimiz ve geleneksel hala dönüştürülecek bir proje. Katılan herkese gönülden teşekkür ediyor, gelemeyenleri de gelecek yıl bekliyoruz. Herkesi kayıt altına alarak, daha çok arkadaşımıza ulaşmayı arzu ediyoruz” dedi. 
 
DOYASIYA EĞLENCE
Daha sonra 31/A Makine Fabrikası`nda çalışmış ve şuan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı olarak görev yapan Abdullah Erol bir konuşma yaptı. Erol, “Sizleri görmekten dolayı çok mutluyum. Umuyorum ki uzun yıllar birbirini göremeyen dostlar, ilki gerçekleştirilen bu organizasyon ile iletişim kuracaksınız, hasret gidereceksiniz. Bu güzel organizasyonu yapan arkadaşlarımı kutluyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından davetliler, müzik eşliğinde doyasıya eğlenme imkanı buldu.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ