KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Teskere beklerken babasının ölüm haberini aldı
Teskere beklerken babasının ölüm haberini aldı
Güncel
06 Aralık 2011 Salı 14:01
  • 5565
  • 3

Teskere beklerken babasının ölüm haberini aldı

Edirne’deki vatani görevini yapan ve bugün teskeresini almayı bekleyen Karamürselli er Uğur Bayraktar, aynı gün babasının ölüm haberini alarak yıkıldı

Karamürselli er Uğur Bayraktar, bugün teskeresini alamadan babasının vefat haberiyle yıkıldı. Alınan bilgilere göre; Karamürsel Camiatik Mahallesi Hasan Kova Caddesi Yavuz 3 Apartmanı`nda ikamet eden Derince Shell`den emekli Nazım Bayraktar (51), yaklaşık bir ay önce açık kalp ameliyatı oldu. Ameliyatın ardından tedavisinin bitmesiyle evine dönen Bayraktar, dün akşam bir anda yattığı yerden düşerek yaşamını yitirdi. Ani ölüm karşısında ailesi gözyaşlarına boğuldu.
 

SEVİNEMEDİ
Nazım Bayraktar`ın iki çocuğunun en küçüğü olan ve Edirne Babaeski`de vatani görevi yapan Uğur Bayraktar ise terhis mutluluğu yaşayacağı sırada acı haberi aldı. Bugün teskeresini alacak olan Uğur Erdoğan, babasının vefat haberini aldı. Hemen birliğinden teskeresini alan Uğur Bayraktar, babasının cenazesi için Karamürsel`e geldi. Kalp krizi nedeniyle yaşamını yitiren Nazım Bayraktar, Karamürsel Karabağli Camii`nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karamürsel Mezarlığı`nda toprağa verildi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ