KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Tiyatro severlere ücretsiz ulaşım
Tiyatro severlere ücretsiz ulaşım
Güncel
29 Aralık 2009 Salı 13:26
  • 743
  • 0

Tiyatro severlere ücretsiz ulaşım

Büyükşehir Belediyesi, perşembe Gölcük’ten cuma günü de Değirmedere’den tiyatroya ücretsiz otobüs kaldırılıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları`nın oyunlarını seyretmek isteyen Gölcük ve Değirmendereli vatandaşlar yol ücreti ödemeden Süleyman Demirel Kültür Merkezi`ne ulaşıyor. Perşembe Gölcük, cuma akşamı ise Değirmendere Çınarlık Meydanı`ndan hareket eden otobüs, oyun bitiminde yolcularını aldığı noktaya geri bırakıyor. Vatandaşlar bu sayede Yahya Kaptan`da bulunan Şehir Tiyatroları`na yol ücreti ödemeden ulaşmış oluyor. 
 

GERİ DE GETİRİYOR
Değirmendere`de 12 yıldır devam eden uygulama Gölcük ilçesinde ise yaklaşık 2 yıldır sürüyor. Gölcük Belediyesi`nin tahsis ettiği otobüs perşembe günleri Gölcük Piri Reis İlköğretim Okulu`nun önünden 19.00`da hareket ediyor. Cuma akşamı ise aynı uygulama Değirmendere`de gerçekleştiriliyor. Değirmendereliler cuma akşamı 19.00`da Çınarlık Meydanı`nda kendilerini bekleyen otobüse binerek SDKM`ye ulaşıyor. Vatandaşlar oyun bitiminde aynı otobüsü kullanarak evlerine dönüyor.


REZERVASYON ŞART
Uygulamadan yararlanmak isteyen vatandaşların rezervasyon yaptırmaları gerekiyor. Rezervasyon irtibat noktaları ile telefon numaraları ise şöyle:
Gölcük: Gölcük Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi 
Tel : 412 69 27
Değirmendere: Değirmendere Sanat Evi        
Tel : 426 30 55

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ