KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Şükrü Karabacak’ın ağzı kulaklarındaymış
Şükrü Karabacak’ın ağzı kulaklarındaymış
Güncel
06 Nisan 2010 Salı 11:33
  • 4035
  • 10

Şükrü Karabacak’ın ağzı kulaklarındaymış

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın bu günlerde ağzı kulaklarındaymış. Mutluluktan uçan Şükrü Karabacak pek çok belediye başkanına hatta ve hatta pek çok AKP’liye nasip olmayacak bir olay yaşamış.

Nedir bu olay?
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan`ın kişisel fotoğraf albümünde yer almış.
Tayyip Erdoğan`ın bir süre önce hizmete soktuğu www.rte.gen.tr sitesindeki fotoğraf albümünün belediye başkanlığı dönemindeki fotoğrafları içinde ilk fotoğrafta Şükrü Karabacak ile beraber spor yaptıkları fotoğraf yer alıyor.
Bu fotoğrafta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Avrasya Maratonu`na katılmış.
Yanındaki isim ise Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak.
İşte bu fotoğraf şu anda Tayyip Erdoğan`ın kişisel sitesi olan www.rte.gen.tr sitesinde fotoğraf albümlerinin belediye başkanlığı bölümünde ilk fotoğraf olarak yer alıyor.
Recep Tayyip Erdoğan`ın kişisel albümünde yer almak bütün AKP`lilerin rüyasını süsleyecek bir olay.
Bu albüme girmek için pek çok AKP`li neler vermez neler.
İşte bunu bilen Şükrü Karabacak`ın, Recep Tayyip Erdoğan`ın kişisel albümünde yer alması nedeniyle ağzı kulaklarına varıyormuş. Makam odasında sürekli olarak bu siteyi açıp hem kendisi bakıyormuş hem de yanına gelen herkese gösteriyormuş.
Bizce de haklı Şükrü Karabacak. Öyle her babayiğidin harcı değil o albümde yer almak.
Öyle değil mi?

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ