KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Toplumsal dayanışmaya öğrencilerden destek
Toplumsal dayanışmaya öğrencilerden destek
Güncel
24 Aralık 2012 Pazartesi 10:23
  • 961
  • 0

Toplumsal dayanışmaya öğrencilerden destek

Çayırova Belediyesi’nin başlatmış olduğu ‘Giymiyorsan Giydir’ kampanyasına sosyal sorumluluk projeleri kapsamında üniversite öğrencileri tarafından da destek geldi

Çayırova`da toplumsal dayanışmayı arttırmak, ekonomiye, geri dönüşüme katkıda bulunmak ve dar gelirli aileler ile zengin aileler arasında köprü oluşturmak amacıyla başlatılan ‘Giymiyorsan Giydir` kampanyasına ülkemizin dört bir yanından ve her kesimden bağışlar geliyor. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü (GYTE)`nün yüksek lisans öğrencileri, hazırlamış oldukları sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ‘Giymiyorsan Giydir` kampanyasına destekte bulunmak amacıyla Toplumsal Dayanışma Mağazasını ziyaret etti.

 
BİLGİ ALDILAR
GYTE Yüksek Lisans öğrencileri toplamış oldukları giyim eşyalarını Toplumsal Dayanışma Mağazası yetkililerine teslim ederken, projelerine örnek teşkil etmeleri amacıyla da görevlilerden bilgi aldı. Mağazayı gezen üniversite öğrencileri Kocaeli`de buna benzer başka bir mağazanın olmadığına dikkat çekerek yapılan bu hizmetlerden çok etkilendiklerini ifade etti. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ