KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Nilüfer Kuaför yeni yerinde
Nilüfer Kuaför yeni yerinde
Güncel
03 Nisan 2010 Cumartesi 14:23
  • 2084
  • 0

Nilüfer Kuaför yeni yerinde

Yeni yerinde hizmete başlayan Nilüfer Kuaför ve Ağda Salonu’nun açılışını Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar gerçekleştirdi

Nilüfer Bingöl`ün sahibi olduğu Nilüfer Kuaför ve Ağda Salonu, Derince Sırrıpaşa Mahallesi Denizciler Caddesi Şafak Sokak No:1 adresindeki yeni yerinde hizmete başladı. Açılışa Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, AKP Derince İlçe Başkanı Mehmet Eryürek, Derince Belediye Meclis Üyeleri Abdullah Yalçınkaya ve Hikmet Karadeniz, Derince Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

HAYIRLI OLSUN
Açılış öncesinde bir konuşma yapan Alemdar, iş yerinin Derinceli bayanlar için hayırlı olmasını diledi. İş yeri sahiplerine de bereketli ve bol kazançlar dileyen Alemdar, açılış kurdelesini AKP Derince İlçe Başkanı Mehmet Eryürek ve iş yeri sahibi Nilüfer Bingöl`le birlikte kesti. Açılışın ardından iş yerini gezen katılımcılara ikramda bulunuldu.

ÜÇ PERSONELİ VAR
Son teknoloji ürünü ekipmanların kullanıldığı Nilüfer Kuaför ve Ağda Salonu`nda bayanlara yönelik saç kesimi, fön, boya, türban, gelin başı, gelin paketi, cilt bakımı, manikür, pedikür, röfle, perma ve ağda hizmetinin yanı sıra kiralık gelinlik de müşterilerin hizmetine sunuluyor. İş yerinde üç personel görev yapıyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ