27 Mayıs 2018 Pazar 04:13
TOYOTA’dan GTÜ’ye destek 
TOYOTA’dan GTÜ’ye destek 
Güncel
Hanifi Surun
27 Kasım 2017 Pazartesi 11:19
  • 731
  • 0

TOYOTA’dan GTÜ’ye destek 

TOYOTA,  Gebze Tenkil Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümüne uygulamalı eğitimler için otomobil ve çeşitli araç ekipmanları hibe etti

Sanayi sektöründe bulunan paydaşları ile sürekli iletişim içinde olan Gebze Teknik Üniversitesi(GTÜ) gerek projeler gerek, ARGE çalışmalarına yaptığı destekler ile üniversite sanayi işbirliğine katkısını sürdürüyor. Üniversiteye paydaşlarının da katkısı bu süreç içinde devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde TOYOTA A.Ş. tarafından üniversitenin Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümüne bir adet 2017 Model Toyota Corolla araç, farklı tipte motorlar ve şanzımanlar hibe edildi.

 

Hibe alımının gerçekleşmesinde Makine Mühendisliği Bölüm Başkanlığı ve Prof. Dr. Fevzi Bedir'in Toyota A.Ş. ile yoğun temasları oldu. Ekipman hibesi lisans ve yüksek lisans çalışmalarına katkı sağlamak amacı ile gerçekleştirildi. İlerleyen süreçte Toyota A.Ş. ile yakın ilişkilerin devam etmesi ve ortak projelerde çalışmaların gerçekleşmesi bekleniyor.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Adnan Menderes hükümetine darbe yapıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri adına Milli Birlik Komitesi, Türkiye'de yönetimi üstlendi. Türkiye Büyük Millet Meclisi ve hükümet feshedildi ve her türlü siyasi faaliyet yasaklandı.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir