KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5898 TL
  • 6.2328 TL
  • 6.7613 TL
Kocaeli Zirve
AKP’liler Derince’de buluştu
AKP’liler Derince’de buluştu
Siyaset
17 Nisan 2010 Cumartesi 15:14
  • 838
  • 0

AKP’liler Derince’de buluştu

Vefa açılımı projesiyle eski il ve ilçe yöneticilerini kahvaltıda ağırlamaya devam eden AKP İl Yönetimi bu kapsamda Derinceli partililerle de buluştu

AKP İl Yönetimi eski belediye başkanlarını ve eski il ve ilçe yöneticilerini bir araya getirdiği ‘Vefa açılımı`nı ilçelerde de sürdürüyor. Her hafta bir ilçede kahvaltılı toplantı düzenleyerek partilileriyle bir araya gelen AKP`li yöneticiler Gölcük`ten sonra Derince ilçe eski yöneticileriyle buluştu. İl başkanı Zeki Aygün`ün ev sahipliğinde organize edilen toplantı Harikalar Sahili`nde bulunan Kandil Cafe`de gerçekleştirildi.

MAKSAT KAHVALTI DEĞİL
Etkinliğe; Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili İlyas Şeker, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Derince ilçe başkanı Mehmet Eryürek, Derince Belediyesi Meclis Üyeleri, il yöneticileri ve Derince eski ilçe yöneticileri katıldı. AKP`li yöneticilerin sohbetler eşliğinde gerçekleştirdiği kahvaltı sonrası il başkanı Aygün şunları söyledi: “Bizler kahvaltı vesilesiyle bir araya gelmedik.

BU GÖL MAYA TUTAR MI?
Bundan 10 yıl önce ‘Bu göl maya tutar mı?` kaygısı gütmeden uçurumun kenarında olan ülkemizi kurtarmak için bir araya geldik. Bu süreçte hiçbir siyasi partide olmayan bir ivmeyle oylarımızı sürekli arttırarak iktidar olduk. Zirveye çıkmak zor ama zirvede kalmak daha da zor. Şuan zirvede rüzgarlar esiyor. Maç yaparken kurallar değişiyor. Bunlar demokrasinin arızaları. Biz iki yerel iki genel seçim atlattık. 2011`de yapılacak beşinci seçim gerçekten önemli.

2011 SEÇİMLERİ ÖNEMLİ
Bunu bir kez daha hatırlatmak istedim. Türkiye ya bürokrasinin esiri olup fakirlik yaşayacak ya da demokrasinin önünü açıp zenginleşecek. 2011 genel seçimleri Türkiye için, gelecek için yol haritası olacak.” Aygün`ün konuşmasının ardından eski ilçe yöneticileri, il yöneticileri, belediye meclis üyeleri ilçenin sorunları hakkında bilgi alışverişi yaptı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ