KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Trakyalılar Buzz’da buluşuyor
Trakyalılar Buzz’da buluşuyor
Güncel
09 Aralık 2010 Perşembe 15:48
  • 1317
  • 0

Trakyalılar Buzz’da buluşuyor

Kocaeli Trakya İlleri Derneği, 25 Aralık’ta Buzz Restaurant’ta gerçekleştirilecek olan tanışma ve kaynaşma gecesine tüm hemşerilerini davet etti

Kocaeli Trakya İlleri Kültür ve Dayanışma Derneği`nin üyeleri 25 Aralık Cumartesi günü Buzz Restaurant`ta bir araya geliyor. 2005 yılında kurulan ve yaklaşık 250 üyesi bulunan derneğin gecesi hakkında KYÖD Sosyal Tesisleri`nde bir değerlerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Dernek başkanı Fikret Gökmen ve yönetim kurulu üyelerinin tam kadro hazır bulunduğu toplantıya ilimizde görev yapan Trakyalı gazeteciler de katıldı.
 

KATILANLAR
Etkinlikte başkan Gökmen`in yanı sıra Hasan Bölük, Feridun Karabahar, Ayhan Orhan, Hasan Özer, Kazım Bayarı, Yücel Gizli, Metin Ceylan, Serkan Şengün, Gamze Küçükkancabaş ve Gamze İlbey ile birlikte gazetecilerden Murat Yoldaş, Koray Zöngür, Bahadır Mehmet Negiş, Orçun Oğuz, Onur Çelik ve Özcan Sanbaş da hazır bulundu. Trakyalılar`ın tanışıp, kaynaşmasının hedeflendiği geceye katılmak isteyenler 0 532 742 76 17 nolu telefondan ayrıntılı bilgiye ulaşabilir.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ