KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Tren hattındaki kaza için uyarmışlar!
Tren hattındaki kaza için uyarmışlar!
Güncel
Nabi Yazıcı
07 Temmuz 2019 Pazar 12:07
  • 3014
  • 1

Tren hattındaki kaza için uyarmışlar!

Körfez Kirazlıyalı Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde bir otomobilin hızlı tren hattına uçtuğu kaza bölgesi için Erhan Ay ve mahalle sakinlerinin önceki hafta uyarıda bulundukları öğrenildi.

KirazlıyalıKirazlıyalı adlı sosyal paylaşım sayfasında bu tehlikeye dikkat çeken mahalle sakinlerinin, her an bir aracın düşebileceğini ya da çocukların aşağı yuvarlanabileceğini belirttikleri öğrenildi.

Kirazlıyalı ile ilgili, sorunlara dikkat çekilen bu sayfada başlatılan bir araştırma sonucuna göre de mahalle halkını yapılması düşünülen  gümrüklabaratuarı ile ilgili olumsuz görüş belirttikleri görülüyor. Yapılan kamuoyu yoklamasına göre labaratuara olumsuz bakanların oranı yüzde 79, olumlu bakanların oranı ise yüzde 21.

Yine aynı sayfada dikkat çeken bir paylaşımda da, D-100 kenarında durak olarak ayrılan ve noktanın olumsuz görüntüsü ve vatandaş tepkisi gösteriliyor. Özellikle bayanların bu durağı kullanırken sıkıntı çektikleri ve daha uygun yerde, kapalı durak istendiği ifade ediliyor.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Kirazlıyalı Kirazlıyalı

Geç olmadan çare ol

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

CHP’li Engin Taşdemir, Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı yürütülen karalama kampanyasıyla ilgili konuştu; “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor. Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ