KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Tres Dans Okulu’ndan muhteşem gösteri
Tres Dans Okulu’ndan muhteşem gösteri
Güncel
28 Aralık 2012 Cuma 11:26
  • 1580
  • 0

Tres Dans Okulu’ndan muhteşem gösteri

Bir yıldır faaliyet gösteren Tres Sanat ve Dans Okulu’nun yıl sonu gösterisinde öğrenciler ile eğitmenler muhteşem bir dans gösterisi sergiledi

Genç dansçı Mehmet Yıldırım`ın sahibi olduğu, yaklaşık bir yıldır İzmit`te faaliyet gösteren Tres Sanat ve Dans Okulu öğrencileri İzmit`teki diğer dans okullarının katılımıyla Wes Otel`de bir araya geldi. Yıl sonu gösterisinin sunuldu gecede muhteşem bir dans gösterisi yapan öğrenciler ve eğitmenleri, hem eğlendi hem de hünerlerini sergiledi.

 
DANS DAİR HER ŞEY
Türkiye Dans Sporları Federasyonu Eğitmeni, antrenörü ve hakemi olan Mehmet Yıldırım`ın sahibi olduğu sanat/dans okulunda; salsa, baçata, çaça, flamingo, tango, modern danslar, halk oyunları, zeybek, zumba, hipap, arembi, bale; keman, piyano ve gitar kursaları veriliyor. 200 öğrencinin eğitim aldığı merkezde 15 güzel sanatlar fakültesi mezunu eğitmen hizmet veriyor. 
 
DOYASIYA EĞLENCE
Geceye ayrıca; Jadore, Lalus, Dans Sanat, Kocaeli Üniversitesi Dans Kulübü, Eray Dans Okulları da eğitmen ve öğrencileriyle katılarak gösteri yaptı. Dansla bütünleşen öğrenciler adeta kendilerinden geçti. Dans gösterisi gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ederken, katılımcılar da güzel bir akşam geçirdi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ