KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
TÜMSİAD Genel Başkanı Kocaeli’yi inceledi
TÜMSİAD Genel Başkanı Kocaeli’yi inceledi
Güncel
27 Aralık 2011 Salı 10:54
  • 746
  • 0

TÜMSİAD Genel Başkanı Kocaeli’yi inceledi

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, Kocaeli’de incelemelerde bulunduktan sonra yönetim kurulu toplantısına katıldı

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD)Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, ilimize gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. TÜMSİAD Kocaeli Şubesi`nin yönetim kurulu toplantısına da katılan Sert, yeni yönetimi tebrik etti, görevinden ayrılan kurucu başkan Zekeriya Yaldız ve yönetim kurulu üyelerine bugüne kadar yapmış oldukları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Toplantıda gazetecilerin sorularınıd ayanıtlayan Sert, Frans`ın soykırım yasasının kabuledilemez olduğunu söyledi.  

 

 

 

ORTAKLILAR ATRACAK
Sert, TÜMSİAD`ın Hollanda, Belçika, Irak, Suriye, Ürdün ve Fransa`da şubelerinin olduğunu, Fransa TÜMSİAD`ın Türkiye`den lobi maksatlı giden işadamları heyetine her türlü maddi ve manevi desteği verdiğini söyledi. Daha  sonra söz alan şube başkanı Erdoğan Yılmaz, yeni dönemde Kocaeli`nin dinamiklerine katkı sağlayacak arkadaşların aralarına katıldığını, yönetim kadrosunu zenginleştirdiklerini, yeni yılda ses getirecek projelere imza atacaklarını ve istidhamı artırmak için ortaklıkları büyüteceklerini kaydetti. 

 

 

 

YENİ YÖNETİM TANITILDI
Toplantı, Kocaeli TÜMSİAD yeni yönetiminin kendini tanıtması ve önümüzdeki dönemde görev yapacak komisyon başkanlarının görevlendirme çalışmalarıyla devam etti. TÜMSİAD`ın yönetimi şu isimlerden oluşuyor;  Erdoğan Yılmaz (başkan), genel sekreter Sabri Akyol, İrfan Barış, Haluk Atmaca, Necdet Kara, Şahin Kaya, Menderes Karaçoban, Mehmet Coşal, Bayram Özkaya, Şemsettin Yılmaz, Haşim Kalay, Ragıp Kurtoğlu, İbrahim Yıldırım, Şener Özen, Cüneyt Bıçkı, Cavit Ünal, Hasan Kanca, Hamit Akın ve Bilal Başçı. 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ