KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Türk Eğitim-Sen ödüllendirdi!
Türk Eğitim-Sen ödüllendirdi!
Güncel
10 Aralık 2011 Cumartesi 12:42
  • 1072
  • 0

Türk Eğitim-Sen ödüllendirdi!

Türk Eğitim-Sen, ‘Ab-ı Hayat Projesi Bilgi Yarışması’nda ilimizdeki birçok orta öğretim okulunu geride bırakarak il birincisi olan Kandıra Lisesi öğrencilerini ikinci kez ödüllendirdi

Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 No`lu Şubesi, Ab-ı Hayat Projesi Bilgi Yarışması`nda il birincisi olan Kandıra Lisesi öğrencilerini ziyaret etti. Şube başkanı Süleyman Pekin, Kandıra ilçe temsilcisi Mete Domaç, Kandıra yönetiminden Ebru Karaermiş ve Ali Arda, birçok orta öğretim okulunu geride bırakarak il birincisi olan Kandıra Lisesi öğrencilerini ikinci kez ödüllendirdi. Çok samimi bir ortamda geçen ziyarette Türk Eğitim-Sen heyeti, büyük başarı göstererek il birincisi olan; Burcu Nazlıcan Doğru, Ünal Bayraktar ve Oğuzhan Akkaya adlı öğrencilere birer hediye takdim etti.
 

 

TEŞEKKÜR ETTİ
Heyet ayrıca, okul müdürü Hasan Tokgöz ve öğretmenleri Havva Ergen`i de kutlayıp kendilerine teşekkür plaketi takdim etti. Ziyaretten oldukça memnun olduklarını söyleyen okul müdürü Tokgöz; “Öğrencilerimizin bu başarılarından dolayı gurur duydum.Bundan sonra da daha büyük başarılara imza atacaklarına olan inancım tamdır. Okulumuzun başarısını paylaşan, ilgi gösteren Süleyman Pekin ve arkadaşlarına teşekkür ederim” Dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ