KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Kral Tanju Derince Belediyesi'ni tebrik etti
Kral Tanju Derince Belediyesi'ni tebrik etti
Salon Sporları
19 Nisan 2010 Pazartesi 13:31
  • 1127
  • 0

Kral Tanju Derince Belediyesi'ni tebrik etti

Sakarya’da Tanju Çolak ve Derince Belediyesi rüzgarı esti. Sakarya’da yapılan Türkiye Bölgeler arası Taekwon-Do şampiyonası (TÜBAT) ligine kendine ait kulübü ile katılan efsane golcü, Derince Belediyesine övgüler yağdırdı

Alemdar katıldı
TÜBAT Ligi`ne Derince Belediyespor Taekwon-Do takımı toplam 10 sporcusu ile katıldı. Turnuvanın ilk gününde dereceye girenlere ve organizasyona destek verenlere ödül ve plaketler verildi. İlk gün sonunda turnuvaya desteklerinden ötürü plaketlerini almak üzere Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, Derince Belediyespor genel koordinatörü Şeref Bayraktar, Çenesuyu Genel Müdürü Muhammed Çabuk ve Halkla ilişkiler müdürü İzzet Karagöz`de katıldı.

Çenesuyu sponsor oldu
Sakaryada yapılan büyük organizasyona Ülkenin önemli kuruluşları da destek ve sponsor olurken Derince Çeneseyu A.Ş turnuvanın sponsorlarındandı. Derince Belediyespor Taekwando takımının da katıldığı ve 2 gün süren büyük organizasyonda sporculara, antrenörlere, hakemlere, yöneticileri ve seyirciye ücretsiz su dağıtan Çenesuyu A,Ş, Taekwando federasyonu yetkilileri ve sporseverler tarafından takdir topladı.

Tanju Çolak tebrik etti
Bu arada Sakarya`daki turnuvaya İstanbul kulüplerinden Tanju Çolak spor kulübü de katıldı. İlk gün plaket töreninde turnuvanın Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar ile birlikte onur konuğu olan efsane golcü organizasyona renk kattı. Derince Belediyesinin tam 14 spor branşında faaliyet gösterdiğini öğrenen Tanju Çolak şaşkınlığını dile getirirken, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar`ı kendisi gibi amatör spora verdiği destekten ötürü tebrik etti.

Alemdar, güzel organizasyon oldu
Plaket töreni sonrası Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar TÜBAT ligi organizasyonun güzel geçtiğini belirtti. Derince Belediyesi olarak turnuvaya katıldıkları için mutlu olduklarını belirten Alemdar, spora özellikle amatör spora destek vermeye devam edeceklerini belirtti. Alemdar organizasyonda emeği geçenlere ise teşekkür etti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ