Türk Ocaklılar ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI
Türk Ocaklılar ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI
Güncel
15 Şubat 2018 Perşembe 22:26
  • 608
  • 0

Türk Ocaklılar ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI

Toprağının denizinin havasının ve doğasının bütün dünyayı kıskandırdığı herkesin gözü olan bu coğrafyada yaşamanın bedelini en iyi Türk Milleti bilir diyen Türk Ocakları Kocaeli şube başkanı Yücel Alpay Demir, şehitler için okunan Kuran-ı Kerim Tilavetine Türk düşmanlarına mesaj vermek için Asker kıyafeti giyerek katıldı

Başta Afrin ve Münbiç’ de ki terör yuvalarının temizlenmesini amaçlayan Zeytin Dalı operasyonumuz olmak üzere Dinimiz ve Devletimiz uğruna canlarını veren bütün şehitlerimize dua etmek için bir araya geldik diyen şube başkanı Yücel Alpay Demir, Devletimizin ve Şanlı Türk Ordusunun son nefesimize kadar yanındayız dedi.

 

Bizim üzerimizde senaryolar yapan,  kuklaları ile bizi yıkacağını zanneden! başta Amerika Almanya Hollanda ve Fransa olmak üzere her kim varsa bu Milletin ne kadar Askeri var iyi hesap etsin! ve ayaklarını denk alsınlar bu coğrafyaya dost ve müttefik olarak gelmeleri onların hayrına olur, akılları var ise tarih okusunlar ataları onlara Türk’ e kefen biçenin sonunun iyi olmadığını nasihat olarak bırakmıştır.

 

Bizler Türk Milliyetçileri, Vatan sana canım feda, Ne Mutlu Türküm Diyene, Her Türk Asker doğar diye diye evlatlarını büyüten bir milletiz, bütün şer güçler  toptan gelseler yine bizimle baş edemezler gaflet delalet cehalet ve hiyanet içinde olmayan her Türk, ölünceye kadar Türk Ordusunun gönüllü askeridir! diyerek Hüseyin Nihal Atsızdan dizeler ile konuşmasını tamamladı.

 

Anlamayız hayatı felsefeyle, ilimle, Hayat çelik ellerle atılan zar olmalı.

 

Rahat yatakta ölmek acep olmaz mı çile, Kanlı sınır boyları bize mezar olmalı.

 

Gözümüzde bir hasret parlayarak düşünce, Toprak ana elbette bize açar kolunu.

 

Onun kadar düşünmez bizi hiçbir düşünce, Kendi koynunda saklar can veren her oğlunu.

 

Türk Diyanet Vakıf-sen Yöneticisi Mehmet Ali Karadaşlı' nın Okuduğu Kuran-ı Kerim tilaveti ardından Kocaeli Milli Kuruluşlar birliği Başkanı Eren Elmalı, Selçuklu Düşünce Kulübü Başkanı Süleyman Pekin, Kamu-sen başkanı Yaşar Şanlı , Kocaeli Ardahanlılar Derneği başkanı Seyfidar Çoban, Türk Ocağının yöneticileri ve Ocaklı Üniversite öğrencisi gençler hep birlikte şehitlerimiz için dua etti.

 

Edilen duaların ardından Hayırsever Selçuk Küçük ve ailesi tarafından Şehitlerimizin hayrına kesilen kurbanlar ile yapılan yemekler öğrencilere ikram edildi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

KENT REHBERİ