27 Mayıs 2018 Pazar 03:57
Türk Ocaklılar ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI
Türk Ocaklılar ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI
Güncel
15 Şubat 2018 Perşembe 22:26
  • 484
  • 0

Türk Ocaklılar ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI

Toprağının denizinin havasının ve doğasının bütün dünyayı kıskandırdığı herkesin gözü olan bu coğrafyada yaşamanın bedelini en iyi Türk Milleti bilir diyen Türk Ocakları Kocaeli şube başkanı Yücel Alpay Demir, şehitler için okunan Kuran-ı Kerim Tilavetine Türk düşmanlarına mesaj vermek için Asker kıyafeti giyerek katıldı

Başta Afrin ve Münbiç’ de ki terör yuvalarının temizlenmesini amaçlayan Zeytin Dalı operasyonumuz olmak üzere Dinimiz ve Devletimiz uğruna canlarını veren bütün şehitlerimize dua etmek için bir araya geldik diyen şube başkanı Yücel Alpay Demir, Devletimizin ve Şanlı Türk Ordusunun son nefesimize kadar yanındayız dedi.

 

Bizim üzerimizde senaryolar yapan,  kuklaları ile bizi yıkacağını zanneden! başta Amerika Almanya Hollanda ve Fransa olmak üzere her kim varsa bu Milletin ne kadar Askeri var iyi hesap etsin! ve ayaklarını denk alsınlar bu coğrafyaya dost ve müttefik olarak gelmeleri onların hayrına olur, akılları var ise tarih okusunlar ataları onlara Türk’ e kefen biçenin sonunun iyi olmadığını nasihat olarak bırakmıştır.

 

Bizler Türk Milliyetçileri, Vatan sana canım feda, Ne Mutlu Türküm Diyene, Her Türk Asker doğar diye diye evlatlarını büyüten bir milletiz, bütün şer güçler  toptan gelseler yine bizimle baş edemezler gaflet delalet cehalet ve hiyanet içinde olmayan her Türk, ölünceye kadar Türk Ordusunun gönüllü askeridir! diyerek Hüseyin Nihal Atsızdan dizeler ile konuşmasını tamamladı.

 

Anlamayız hayatı felsefeyle, ilimle, Hayat çelik ellerle atılan zar olmalı.

 

Rahat yatakta ölmek acep olmaz mı çile, Kanlı sınır boyları bize mezar olmalı.

 

Gözümüzde bir hasret parlayarak düşünce, Toprak ana elbette bize açar kolunu.

 

Onun kadar düşünmez bizi hiçbir düşünce, Kendi koynunda saklar can veren her oğlunu.

 

Türk Diyanet Vakıf-sen Yöneticisi Mehmet Ali Karadaşlı' nın Okuduğu Kuran-ı Kerim tilaveti ardından Kocaeli Milli Kuruluşlar birliği Başkanı Eren Elmalı, Selçuklu Düşünce Kulübü Başkanı Süleyman Pekin, Kamu-sen başkanı Yaşar Şanlı , Kocaeli Ardahanlılar Derneği başkanı Seyfidar Çoban, Türk Ocağının yöneticileri ve Ocaklı Üniversite öğrencisi gençler hep birlikte şehitlerimiz için dua etti.

 

Edilen duaların ardından Hayırsever Selçuk Küçük ve ailesi tarafından Şehitlerimizin hayrına kesilen kurbanlar ile yapılan yemekler öğrencilere ikram edildi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Adnan Menderes hükümetine darbe yapıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri adına Milli Birlik Komitesi, Türkiye'de yönetimi üstlendi. Türkiye Büyük Millet Meclisi ve hükümet feshedildi ve her türlü siyasi faaliyet yasaklandı.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir