KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Türkkan organ bağışına dikkat çekti
Türkkan organ bağışına dikkat çekti
Güncel
Aktan Uslu
25 Mayıs 2019 Cumartesi 14:21
  • 1050
  • 0

Türkkan organ bağışına dikkat çekti

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Darıca’da eşi Recep Erdem’e organ bağışında bulunan Sedef Erdem’e konuk oldu.

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan her ramazan akşamı Kocaeli’nin farklı bir ilçesinde program yapıyor.  Türkkan Perşembe günü Darıca’daydı. İYİ Partili Vekil, Darıca’da Erdem ailesinin iftar sofrasına misafir oldu.

Erdem ailesine misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür eden Türkkan, kronik böbrek yetmezliği nedeniyle beş yıldır yaşamına diyaliz makinesine bağlı olarak devam eden Recep Erdem’in, eşi Sedef Erdem’in bir böbreğini bağışlamasıyla hayata tutunduğunu söyledi.

HAYATA TUTUNDULAR

İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Özer Yıldız da, “Sedef Erdem’in hayat arkadaşı Recep Erdem’e bir böbreğini vererek yaşama tutunmasını sağladı. Bir organ bağışının daha bir insana nasıl hayat kattığına hep beraber şahit olduk. Organ bağışı sırası bekleyen tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz. Birilerinin hayata tutunmasına vesile olmasını temenni ederim” dedi.

SERİN’E TAZİYE ZİYARETİ

Türkkan iftarın ardından bir de taziye ziyaretinde bulundu. Kısa aralıklarla ailesinin üç ferdini kaybeden İYİ Parti geçmiş dönem Darıca İlçe Başkanı Emel Serin’i ziyaret eden Türkkan, Serin’e baş sağlığı dileğinde bulundu. İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’a Darıca’da İlçe Başkanı Özer Yıldız ve ilçe yöneticileri de eşlik etti.

 

 

DİĞER HABERLER

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

CHP’li Engin Taşdemir, Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı yürütülen karalama kampanyasıyla ilgili konuştu; “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor. Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ