KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Türkkan’dan sürpriz ziyaret
Türkkan’dan sürpriz ziyaret
Güncel
20 Aralık 2012 Perşembe 14:11
  • 2380
  • 4

Türkkan’dan sürpriz ziyaret

ODTÜ'de çıkan olaylarda gaz bombası fişeğiyle başından yaralanan Barış Barışık'a sürpriz ziyaretçi. MHP Milletvekili Türkkan; Barış Barışık’ı hastanede ziyaret etti

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, bugün yoğun bakımda tutulan Barışık'ı hastanede ziyaret etti. Ziyaretçisinin MHP'li bir vekil olduğunu öğrenen Barış önce şaşırdı sonra sevindi.  Milletvekili Türkkan, Barış'ın kafasındaki kırığa müdahale edildiğini ve 10 cm uzunluğunda dikiş atıldığını söyledi. Türkkan, ziyaret gerekçesini ise şu sözlerle anlattı:  "Öğrencilik dönemi bu tip toplumsal tepkiler arasında geçen bir siyasetçi olarak Barış'ı ziyarete gitmem gerektiğini düşündüm. İdeolojimiz farklı da olsa öğrencilerin aksiyoner olması gerektiğini düşünüyorum. Aksi halde 12 Eylül'ün yaratmaya çalıştığı asosyal ve apolitik üniversiteler ve üniversite öğrencileri ortaya çıkacaktır." 

 

"BENİM OĞLUM DA OLABİLİRDİ BAŞBAKAN'IN OĞLU DA"
Türkkan, Sayın Başbakanın da bunu anlaması gerektiğini ve anlayacağına inandığını belirterek, "Üstelik ben bir babayım ve orada Barış'ın yattığı yatakta oğlumu gördüm. Sayın başbakanın da o yatakta Bilal'in olabileceğini düşüneceğine inanıyorum" diye konuştu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ