KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Turna Nakliyat filosunu genişletti
Turna Nakliyat filosunu genişletti
Güncel
22 Aralık 2011 Perşembe 10:44
  • 2038
  • 0

Turna Nakliyat filosunu genişletti

Hizmet kalitesini artırmak isteyen Turna Nakliyat, 100 adet adet Renault Trucks 460.19 Optidriver çekiciyi bünyesine katarak filosunu genişletti

Alanında ilimizin sayılı firmalarından biri olan Turna Nakliyat, 100 adet Renault Trucks 460.19 Optidriver çekiciyi bünyesine kattı. Koçaslanlar Otomotiv`den yapılan alımın 40 adetlik kısmı teslim edildi. Kalan 60 adet çekici ise 2012 yılının ilk yarısında alınacak. Turna Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durna, “Renault Trucks Optidriver çekicileri, yakıt tüketimi az olduğu için tercih ettik. Koçaslanlar Otomotiv`in yaklaşımı ve hizmetleri de etkili oldu” dedi. Araçlar, Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, genel müdür Ertan Batal ve İzmit şube müdürü Erdoğan Seymen`in katılımlarıyla Turna Nakliyat`a teslim edildi.

 

 

MÜŞTERİLERİMİZLE ORTAĞIZ
Teslim töreninde konuşan Koçaslan, “Sattığımız her Renault Trucks araç ile birlikte, kaliteli servis ve müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Türkiye`nin her yerinde Reanult Trucks araçlara sahip firmalarla bir nevi ortaklık kuruyoruz. Turna Nakliyat ile kurulan bu ortaklık da bizlere kıvanç ve onur vermektedir. 1986 yılından beri Hüseyin Durna önderliğinde yurtiçi taşımacılığı yapan Turna Nakliyat, devamlı gelişmekte ve 2006 yılından beri Kocaeli bölgesinde lider pozisyonda bulunmaktadır. Kendileriyle birlikte iş yapmaktan mutluyuz” ifadelerini kullandı.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ