KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Twitter’de başka yüz yüze başka..!
Twitter’de başka yüz yüze başka..!
Güncel
03 Aralık 2011 Cumartesi 09:48
  • 2230
  • 11

Twitter’de başka yüz yüze başka..!

Bu ülke insanının en büyük yanlışlarından birisi samimiyetsiz olmasıdır.

Arkasından konuşur birisinin ama yüz yüze geldiğinde söylediklerinin tam tersini yaparak sarmaş dolaş olurlar. Sonra birbirlerinden ayrıldıktan sonra yine arkalarından konuşmaya başlarlar.
Özellikle siyasetçilerimiz bunu çok yapıyorlar.
Rakipleri hakkında arkalarından söylemediklerini bırakmıyorlar.
Ama yüz yüze geldiklerinde ise sarmaş dolaş olup söylediklerini unutuyorlar ya da söylediklerini bir anlamda yalıyorlar.
İşte size bir örnek;
Lütfü Türkkan..!
Teknolojiyi çok seven, sosyal paylaşım sitelerinden haberleşmeye, mesajlaşmaya çok meraklı olan ve cep telefonundan sürekli twitter`de yazışan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`ne buradan çok ağır eleştiriler getirip ‘ ÇALINCA OLUYOR` yazmış.
Sosyal paylaşım sitesi twitter`de pek çok izleyicisi bulunan Lütfü Türkkan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı`na böylesine ağır eleştiriler getirdikten sonra karşı karşıya gelince ise söylediklerini unutup el ele sarmaş dolaş olup inanılmaz samimi görüntüler veriyor.
Tabi bu durum Lütfü Türkkan`ın twitter`de yazdığı yazıları okuyan takipçilerini de şaşırtıyor. ‘Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu` demekten kendilerini alamıyorlar.
Demek ki twitter`de böyle, yüz yüze gelince böyle.
Bunun adı nedir sizce?
 


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ