KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
SİAD’lar çoğalsın!
SİAD’lar çoğalsın!
Güncel
10 Nisan 2010 Cumartesi 15:14
  • 868
  • 0

SİAD’lar çoğalsın!

TÜMSİAD’ın basınla tanışma yemeğinde konuşan Kocaeli şube başkanı Zekeriya Yaldız, SİAD’ların çoğalmasını istediğini söyledi

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi, önceki akşam Antikkapı Restaurant`ta basın mensuplarıyla tanışma yemeği gerçekleştirdi. TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Zekeriya Yaldız yemeğe katılan basın mensuplarına teşekkür ederek gelecekte birçok proje gerçekleştireceklerini ifade etti.

YÖNETİM KATILDI
Yaldız`ın yanı sıra yemekte TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkan Yardımcıları Aydın Ataş, Erol Kara, İrfan Barış, Haluk Atmaca ile yönetim kurulu üyeleri Zafer Erdoğan, Erdoğan Yılmaz, Sabri Akyol, Ragıp Kurtoğlu, Ali Çelik, Tayfun Çeneli, Yılmaz Şen, Cavit Ünal, Ayhan Hasan Kanca ve Fatih Keskin yer aldı.

YERELDEN KÜRESELE
Basın mensuplarıyla tanışmak amacıyla yemeği gerçekleştirdiklerini dile getiren TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Zekeriya Yaldız, “Yerel değerlerden küresel liderliğe” sloganıyla yola çıktıklarını dile getirerek, en büyük hedefimiz Türkiye`yi marka haline getirecek, iş adamları kuşağı oluşturmak” şeklinde konuştu.

KOBİLERE YÖNELİŞ
Kurulan sanayici ve işadamları derneklerine yönelik eleştirilere cevap veren Yaldız, şunları söyledi: “SİAD`lar ne kadar gerekli diye soruyorlar. Bu dernekler ne kadar çok olursa kendimizi o kadar fazla geliştirebiliriz. Biz bu derneklerin daha da çoğalmasından yanayız. Hızlı gelişiyoruz. Üyelerimiz çok faal ve hareketli. Genellikle büyük firmalar barındırsak da kobilere yönelik çalışmalarda bulunacağız.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ