KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Beşiktaş'a ''kaliteli iki yabancı'' müjdesi
Beşiktaş'a ''kaliteli iki yabancı'' müjdesi
Süper Lig
05 Nisan 2010 Pazartesi 10:20
  • 691
  • 0

Beşiktaş'a ''kaliteli iki yabancı'' müjdesi

İç transferde beş futbolcuyla sözleşme uzatan Serdal Adalı, gelecek sezon için iki tane yabancı transferi yapacaklarını söyledi.

Yönetim olarak yeni dönemde mali disipline gideceklerini belirten siyah-beyazlı yönetici, “Sponsorlar aracılığıyla iki yabancıyı kadromuza katacağız. Bunlar çok kaliteli isimler olacak. Başkanımız Yıldırım Demirören bunun için çalışmalarını sürdürüyor. Sponsor bulamasak bile Beşiktaş`ın bu transferleri yapacak gücü var. Ama sponsorlar sayesinde bu transferleri bitirerek, mali yük almak istemiyoruz” ifadelerini kullandı.

Beşiktaşlı yönetici, “İnönü Stadı için de  başkanımız zamanının büyük bir kısmını bu işe ayırıyor. İnanın, yeni İnönü Stadı ile ilgili her evrakı yakından takip ediyor. Bu konudaki çalışmalar çok iyi gidiyor. Önümüzdeki haftalarda başkanımız bu konuyla ilgili sevindirici haberleri camiamıza açıklayacaktır. Önümüzdeki üç sene içerisinde Beşiktaş çok iyi yerlere gelecektir. Biz üç sene şampiyonluk sözü vermiyoruz ama en iyisi için çalışıyoruz” diye konuştu.

Beşiktaş`ın 3 umudu Kartal, Trabzon maçının hazırlıklarına 10 futbolcusundan yoksun başladı. Siyah-beyazlıların idmanına, sakatlıkları süren Nobre, Tabata, Tello, Ferrari, Nihat, Ramazan, Ernst, İbrahim Toraman, Rüştü ile İbrahim Kaş katılmadı. Kulüp doktoru Devrim Urgun, Toraman`ın sol ayak topuğunda ağrısı olduğunu, İbrahim Kaş`ın sağ ve sol baldırlarında darbeye bağlı ödem bulunduğunu, Rüştü Reçber`in ise sağ dizinde ağrısı olduğunu açıkladı. Urgun, “Ernst, Tello ve Nobre`yi maça yetiştirmeye çalışıyoruz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ