KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7678 TL
  • 6.3949 TL
  • 7.5754 TL
Kocaeli Zirve
Ulaşıma zam talebi komisyonda
Ulaşıma zam talebi komisyonda
Güncel
27 Haziran 2019 Perşembe 15:54
  • 2081
  • 1

Ulaşıma zam talebi komisyonda

Kocaeli Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası, mağdur olduklarını belirterek zam talebinde bulunmuştu. ve Minibüsçüler Odasının talebi komisyona havale edildi.

Kocaeli Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası, tam bilet ücretlerine yapılan zammın üzerinden uzun zaman geçtiği ve mağdur oldukları gerekçesiyle zam talebinde bulunmuştu. Talep bugün gerçekleştirilen UKOME toplantısında gündeme geldi. Minibüsçülerin zam talebi komisyona havale edilirken, komisyon Kocaeli Üniversitesi'nden gelecek rapora göre önümüzdeki UKOME toplantısında zam talebini yeniden değerlendirecek.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Ssss

Herekeden izmite 5 lira basıyoruz daha ne kadar zam olacak kadıköyden beylikdüzü ne 2.75 veriyoruz ne zammi olacak daha para kolay kazanılmıyor ayıptır.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Rapor açıklandı! Durum çok vahim

Rapor açıklandı! Durum çok vahim

Ordu'da vahşice işlenen Ceren Özdemir cinayetini tartıştığımız gün TÜİK, 2018 yılı ceza infaz kurumu istatistiklerini açıkladı. Rapora göre; cezaevlerindeki hükümlü ve tutuklu sayısı 2017'ye göre %14 artarak 264 bin 842 oldu. Bunların yüzde 96,1'ini erkekler oluşturdu. Cinayet işleyenlerin yüzde 29,9'unu ilköğretim, 27,6'sını ise lise mezunları oluşturdu. 'Yaralama' suçunda ise yüksekokul mezunları birinci sırada yer aldı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ