KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Ulusal Girişimciler’den girişimci kurusu
Ulusal Girişimciler’den girişimci kurusu
Güncel
27 Aralık 2011 Salı 10:58
  • 1349
  • 0

Ulusal Girişimciler’den girişimci kurusu

Ulusal Girişimciler Derneği kısa bir zaman içinde kurulmasına rağmen büyük bir hamle yaparak girişimcilik kursu için kolları sıvadı

Ulusal Girişimciler Derneği, yeni girişimcilere yönelik kurs verecek. Ulusal Girişimciler Dernek Başkanı Mahmut Adnar, “Kısa bir zaman içinde büyük yol katettik. Üyelerimiz adına adım atmak isteyen üyelerimiz için önemli bir projeyi hayata geçiriyoruz. Girşimcilik kurusu için ilk adımı atıyoruz ve en az 15 kişilik grubumuza proje yapma ile yazma eğitimi verilecek. 29-30 Aralık tarihleri içinde kurslar başlıyor. Girişimcilik derslerimizi Kocaeli Üniversitesi öğretim üyesi Emine Zafer Öçbe gerçekleştirecek” dedi.

 

 

TEMSİL HEYETİ
Adnar, kursun ikinci aşamasında ise iş kurma ve hibeden yararlanma adına neler yapılacağının  öğretileceğini söyleydi. Kurs sonunda katılımcılara girşimcilik sertifikası da verilecek. Ulusal Girişimciler Derneği yeni bir temsil heyetinin oluşturulması kararını da aldı. Bu heyet, dernek adına bürokratlar, iş adamları ve sivil toplum kuruluşlarıyla ilk görüşmeleri yaparak sağlıklı bir ortamda kararlar alınmasını sağlayacak. Derneğin temsil heyetine; Nuriye Köksal, Gülşah Arslan ve Ali Çınar atandı. 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ