KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Ulusoy’lar Welborn Otel’i devraldı
Ulusoy’lar Welborn Otel’i devraldı
Güncel
29 Ekim 2012 Pazartesi 17:03
  • 6287
  • 9

Ulusoy’lar Welborn Otel’i devraldı

Ulusoy Ailesi, bir başarı hikayesi olan Welborn Luxury Otel’i, yüklenici firma Kubilay Urhan İnşaat’tan devraldı

İzmitli iş adamı Haluk Ulusoy, Kubilay Urhan İnşaat`a Başiskele sahilinde yaptırdıkları uluslararası oteller zincirinin en önemli halkası olarak ünlenen 5 yıldızlı Welborn Luxury Otel`i yüklenici firmadan devraldı. Otelin resepsiyon kısmında yapılan kokteylle oteli devralan Haluk Ulusoy, büyük bir projeden yüzünün akıyla çıkmanın başarısı ve mutluluğunu yaşadı.

 
AİLE ARASINDA 
Otelin devir teslim törenine; Haluk Ulusoy, kardeşi Çınar Ulusoy, babası Hayrettin Ulusoy, Ulusoy Ailesi`nin fertleri ile yüklenici firma Kubilay Urhan İnşaat Genel Müdürü Kubilay Urhan ve firmanın çalışanları katıldı. Ulusoy Ailesi devir teslimi mütevazi bir törenle yaptı. Törene 29 Ekim nedeniyle yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı`nın okunmasıyla başlandı. 
 
BAŞARI HİKAYESİ
İzmit`e önemli bir otel kazandırmanın haklı gururunu taşıyan Haluk Ulusoy, “134 yıldır İzmit`te yaşayan ailem hep önemli işleri üstlendi. Her zaman taşın altına elini koydu. Aile ve dostlarımızla daha da ilerleyip büyümenin gururunu yaşıyoruz.  Welborn Luxury Otel, bir başarı hikayesidir. Bu hikayeyi temelini atarak biz yazmaya başladık. Kubilay Urhan İnşaat`ta inşaatını yaparak devam ettirdi” dedi.
 
KONFOR VE RAHATLIK
Welborn Luxury Otel`de 142 oda bulunuyor. Otelde 500 kişilik balo salonu, 7 adet toplantı salonu, 400 kişilik iki adet restorant bulunuyor. 4,5 dönüm arazi üzerine kurulu bulunan ve 15 bin metre kare kapalı alana sahip olan otelde misafirler, aradığı her türlü konfor ve rahatlığı bulacak. Otel, Körfez manzarasıyla şimdiden ilgi odağı olmuş durumda.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ