KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Üniversite öğrencisi genç intihar etti
Üniversite öğrencisi genç intihar etti
Güncel
11 Aralık 2010 Cumartesi 09:47
  • 12666
  • 3

Üniversite öğrencisi genç intihar etti

Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversite’nde öğrenim gören son sınıf öğrencisi İzmitli Haluk Kozluca, Kefken’deki yazlığında kendisini asarak intihar etti

Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisi olan İzmitli Haluk Kozluca(24), Kefken`deki yazlığında kendisini asarak intihar etti. Kadıköy Mahallesi Atatürk Caddesi Müjdelen Apartmanı No: 53 adresinde ikamet eden Goodyear emeklisi Halil Kozluca ile ev hanımı Ferhan Kozluca`nın oğlu olan Haluk Kozluca`nın ölümü tüm aile ve yakınlarına şok etkisi yarattı.
Arkadaşları tarafından çok sevilen Haluk Kozulca`nın intihar etme nedeni ise hala öğrenilemedi.
 

İKİ GÜN ULAŞILAMADI
Öte yandan geçtiğimiz hafta Ankara`da arkadaşlarıyla vakit geçirdikten sonra İzmit`e gelen Haluk Kozluca`nın kafasını dinlemek için Kefken`deki yazlığına gittiği öğrenildi. Ailesine üç gün yazlıkta kalacağını söyleyen Haluk Kozluca, ilk gün ailesini arayarak yazlığa geldiğini haber verdi, daha sonraki günlerde ise aramadı. İki gün boyunca çocuğundan haber alamayan baba Halil Kozluca yazlığa giderek oğlunu görmek istedi. Yazlığa geldiğinde oğlunun kendisini asmış olduğunu gören baba sinir krizi geçirdi.
 

TOPRAĞA VERİLDİ
İntihar nedeniyle olay yerine gelen jandarma ekipleri de soruşturma başlattı. Talihsiz gencin yakınları Haluk Kozluca`nın herhangi bir sıkıntısının olmadığını, gayet neşeli bir insan olduğunu söyledi. Kozluca, yapılan otopsinin ardından Akmeşe Merkez Camii`nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında Akmeşe Mezarlığı`nda toprağa verildi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ