KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Ünlü Rock yıldızları KOÜ’ye geliyor
Ünlü Rock yıldızları KOÜ’ye geliyor
Güncel
24 Mayıs 2019 Cuma 12:47
  • 2644
  • 0

Ünlü Rock yıldızları KOÜ’ye geliyor

Koaceli Üniversitesinde bahar şenlikleri 19-20-21 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek. Şenliklere ünlü Rock yıldızları Fatma Turgut, Manga ve Gripin geliyor.

KOÜ öğrencileri sosyal medya üzerinden organize hareket ederek bahar şenlikleri için seslerini duyurmuşlardı. Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sadettin Hülagü şenlik gerçekleşen görüşmeler sonrasında 19-20-21 Haziran tarihlerinde yapılmasına karar verilmişti.

3 gün boyunca sürecek şenliklerde sahne alacak şarkıcıların isimleri de belli oldu. Şenliğin ilk günü Model grubundan ayrılan ve şarkıları ile beğeni toplayan Fatma Turgut, ikinci günü gençlerin çok sevdiği gruplar arasında yer alan Manga ve üçüncü gün ise Gripin grubu sahne alacak.

 

DİĞER HABERLER

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

CHP’li Engin Taşdemir, Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı yürütülen karalama kampanyasıyla ilgili konuştu; “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor. Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ