KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Ünlü: Şiddetin bahanesi olmaz
Ünlü: Şiddetin bahanesi olmaz
Güncel
05 Ekim 2012 Cuma 10:20
  • 4878
  • 5

Ünlü: Şiddetin bahanesi olmaz

Türkan Dereli İlköğretim Okulu’na ‘geçmiş olsun’ ziyaretine giden MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Hiçbir şey öğretmene şiddet uygulamanın bahanesi olamaz” dedi

Türkan Dereli İlköğretim Okulu`nda birkaç gün önce meydana gelen olayda Erol A. isimli şahıs, müdür yardımcısı Nizamettin İsaoğlu`nu feci şekilde darp etmişti. Öğretmene uygulanan şiddet karşısında duyarsız kalmayan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve teşkilat üyeleri, halen istirahatte bulunan müdür yardımcısı adına Okul Müdürü Halil Tekin`i ve öğretmenleri ziyaret ederek onlara gül verdi. Ziyaret sırasında il başkan yardımcıları Esat Muratoğlu ile Tahsin Cebeci ve İzmit İlçe Başkan vekili Yalçın Öz de hazır bulundu.

 
DAİMA DESTEK OLACAĞIZ
Okul Müdür Yardımcısı Nizamettin İsaoğlu`na uygulanan şiddeti değerlendiren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Öğretmenlerin zor şartlar altında verdiği mücadeleyi destekleyen bir siyasi oluşumuz. Canımızdan çok sevdiğimiz çocuklarımızı emanet ettiğimiz tek insan öğretmenlerdir. Bu nedenle öğretmenlerimize daima destek olacağız. Her ne olursa olsun hiçbir şey öğretmene şiddet uygulamanın bahanesi olamaz” dedi. 
 
DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR
Ünlü`nün ardından olay hakkındaki görüşlerini dile getiren Okul Müdürü Halil Tekin, parti üyelerine hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederek, “Desteğe her zaman, her yerde ihtiyacımız var. Toplum bazen bizlere onulmaz şakalar yapabiliyor. Bu saldırının makul bir gerekçesi olamaz. Hukuk devleti içerisinde yaşıyoruz” açıklamasında bulundu. Ünlü ve MHP`liler ziyaret sonrası okuldaki bütün öğretmenlere gül takdim etti. 
 
 
 
 
 
 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ