KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Uslu Kebap görkemli bir törenle açıldı
Uslu Kebap görkemli bir törenle açıldı
Güncel
03 Kasım 2010 Çarşamba 16:28
  • 2848
  • 0

Uslu Kebap görkemli bir törenle açıldı

Görkemli bir törenle hizmete açılan iş adamı Nusret Uslu ve yeğenlerinin sahibi olduğu Uslu Adana Urfa Kebap Salonu, Van kahvaltısıyla Körfezliler’in damak tadını değiştirecek

Körfez`in başarılı iş adamlarından Nusret Uslu inşaat sektörü ve müteahhitliklikten sonra şimdi de lokanta işine girdi.
Uslu İnşaat ve Bereket Pen`in ortaklarından olan Nusret Uslu, Uslu Adana Urfa Kebap Salonu`nu Körfez Tütünçiftlik Ağadere Caddesi`nde yeğenleri ile birlikte hizmete açtı. Görkemli bir törenle hizmete açılan lokantayı rakiplerinden farklı kılan ise özel Van kahvaltısını Körfezliler`in ayağına kadar getiriyor olması. Tamamen organik ürünlerle hazırlanan ve damaklarda bağımlılık yaratacak bir tat bırakan Van kahvaltısının yanı sıra, Urfa, Adana, köfte gibi leziz kebap çeşitleri de Usta Kebap`ta müşterilerini bekliyor.
 

BAŞKANLAR DA KATILDI
Uslu Kebap`ın açılış törenine Körfez Cumhuriyet Baş Savcısı Miktat Başaran, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Körfez İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Zenginerler, İl Genel Meclis Başkanı Ali Ayaz, AKP ilçe başkanı Engin Koyun, belediye meclis üyeleri Melek Çelik ve Muhammet Hamarat katıldı. Törene iş adamları da büyük ilgi gösterdi. Şeref Durmuş, Arif Kızılkaya, Ahmet Önal, Miktat Özpınar, Hulusi Özpınar, İhsan Önal, Ömer Sönmez, Yaşar Sağdıç, Kenan Yılmaz, Kemal Aydın ve Doğan Bozkurt açılışa katılan iş adamları arasındaydı.
 

SİYASİLER İLGİ GÖSTERDİ
Körfez Tapu Müdürü Tunahan Yiğit, Körfez Vergi Dairesi Müdürü Abdullah Cesar, Körfez Ağrılılar Dernek Başkanı Suat Demir, Körfez Erzurumlular Dernek Başkanı Bekir Sarıgül, Körfez Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Serap Baykurt, İl Genel Meclis Üyeleri Haydar Yıldırım, Mehmet Allak,  Seyfettin Yıldız, DP eski GİK Üyesi Orhan Bozkurt, Körfez SS. Yarımca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Veysel Şenol, CHP eski Belediye Başkan Adayı Fahrettin Fırat, AKP ilçe gençlik kolları başkanı Yunus Emre Yıldırım, Atalar Mahallesi Muhtarı Fitnat Gündüz ve Yavuz Sultan Selim Mahallesi Muhtarı Bayram Parlak da törende hazır bulundu.
 

KÖRFEZ`E YENİ BİR TAT
Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği açılış töreninde iş adamı Nusret Uslu davetlileri kapıda karşıladı. Dualarla yapılan açılış sonrası davetlilere ikramlarda bulunuldu. Uslu Kebap Salonu`nun en ilgi çeken menüsü ise özel Van kahvaltısı. Vanlı olan sahiplerinin yöresel kahvaltılarını Körfezliler`in ayağına kadar getirdiği lokantada Adana, Urfa gibi leziz kebap çeşitleri de bulunuyor. İş adamı Nusret Uslu yeğenleri ile hizmete açtıkları yeni iş yerlerinde Körfez`e yeni bir damak tadı getireceklerini belirterek, ilçe halkına Van kahvaltısını mutlaka denemeleri yönünde çağrıda bulundu.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ