KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Uysal, Yağız’a uğramadan geçmedi
Uysal, Yağız’a uğramadan geçmedi
Güncel
22 Aralık 2012 Cumartesi 13:26
  • 2072
  • 15

Uysal, Yağız’a uğramadan geçmedi

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, bazı ziyaretler gerçekleştirmek üzere İstanbul’a giderken, Kocaeli’ye de uğrayarak hem DP’lilerle gece çorbası içti hem de il başkanı Levent Yağız'a uğrayarak verdiği önemi göstermiş oldu

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, dün gece Ankara`dan İstanbul`a giderken kentimize uğrayarak otobüs terminaline yakın olması nedeniyle tercih edilen Çorba Keyfi adlı lokantada partilileriyle buluştu. 00.30 gibi geç bir saatte gelmiş olmasına rağmen partililerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Uysal, yaklaşık 50 DP`linin katılımıyla karşılandı.Bir buçuk saat kadar kentimizde kalarak partililerle hem çorba içen hem de sohbet eden Uysal`ın ziyaretine, genel başkan yardımcısı Fuat Kara, il başkanı Levent Yağız, MKK üyeleri Murat Aydoğdu, Fevzi Canbaz ve Ahmet Aydın katıldı.


TAM KADRO
Gebze ilçe başkanı Rüstem Keskin, Çayırova ilçe başkanı Kurban Akbaş, Körfez ilçe başkanı Uğur Nurcan, Kandıra ilçe başkanı Ender Altınay ve İzmit ilçe başkanı Osman Akkenar ve Serdar Kaman gibi isimlerde ziyarete katılım gösterenler arasındaydı. Gecede ayrıca kadın kolları başkanı Melek Besler ve gençlikten sorumlu Muhammet Kandemir ve Uğur Saral da hazır bulundu. Hoş bir sohbet havasında gerçekleşen ziyarete genel başkanın partinin genç isimlerinden olan Arda Süar`la bir müddet şakalaşması damga vurdu. 


TEKRAR GELECEK
Çorbalar içildikten sonra partililere hitaben küçük bir konuşma gerçekleştiren Gültekin Uysal, “Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Anadolu gezilerimiz kapsamında geçtiğimiz günlerde Hatay`ı ziyaret ederek binlerce partilimizle bir araya geldik. Bu ziyaretler kapsamında ocak ya da şubat ayı içerisinde de Kocaeli`ye gelmeyi planlıyoruz. Partimizin zor bir döneminde görevi devraldık ve layıkıyla yerine getirme azmi içerisindeyiz. Biz bu partiye bağlı insanlar olarak elimizden geleni yapalım, takdir yüce Allah`ındır” dedi. 


KOCAELİ ÇOK ÖNEMLİ
Sözlerine partisinin yeni sloganıyla devam eden Uysal, “Merkez Sağ Türkiye için bir altın orandır. Partimize özellikle yerel seçimlerde yoğun bir ilgi olacağını öngörüyoruz. Çabalarımızın da uzun vadede mutlaka sonuçlanacağına inanıyoruz. Yerel seçim sürecinde ağırlık vereceğimiz ve gücümüzü odaklayacağımız bazı bölgeler var. Kocaeli`de bu bölgelerden bir tanesi olacak. Türk siyaseti uçlardan kurtularak yeniden bir altın oran etrafında toplanacaktır” şeklinde konuştu. Daha sonra partililerle hatıra fotoğrafı çektiren Uysal, saat 02.00 sularında kentimizden ayrılarak İstanbul`a doğru yola çıktı.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ