KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6971 TL
  • 6.3709 TL
  • 7.0927 TL
Kocaeli Zirve
Kağıtspor provalara başlıyor
Kağıtspor provalara başlıyor
Amatör Futbol
20 Nisan 2010 Salı 14:32
  • 1102
  • 0

Kağıtspor provalara başlıyor

Süper Play-Off’u dördüncü sırada tamamlayarak ilimizi 3. Lig terfi maçlarında temsil etmeye hak kazanan Büyükşehir Belediye Kağıtspor, terfiler için provalara başlayacak. Temsilcimiz bugün Altınova ile hazırlık maçı oynayacak

Her gün çalışma var
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor  play-off lig maçlarını dördüncü olarak tamamlayarak terfilere gitme hakkı kazanmıştı. Cuma günü Vınsan Tesisleri`nde çalışmalarına start veren temsilcimiz hazırlık maçları için girişimlere başladı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor her gün saat 14.00`de Vınsan Tesisleri`nde yaptığı çalışmalar ile hazırlıklarına devam ediyor. Bugün saat 15.00`te Vinsan Tesisleri`nde Yalova takımlarından Altınovaspor ile hazırlık maçı oynayacak olan mavi beyazlılar görücüye çıkıyor.


Örengül: başarılı olmak için çalışıyoruz.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor ekibinin antrenörü Yusuf Örengül yaptığı açıklamada, terfi müsabakalarında başarılı olmak için çalışmalara devam ettiklerini ve her zaman kendilerine ayrılan bütçe ile başarılı olmaya çalıştıklarını söyledi. Yusuf Örengül, “ Bugün hazırlık maçları serisine başlayacağız. Altınova Belediyespor iyi bir takım ve güzel bir müsabaka olacağını tahmin ediyorum. Terfiler öncesi son durumumuzu görmek için iyi bir fırsat olacak” dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ