KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
MHP’nin “P”si kalmış üflesen o da yıkılacak
MHP’nin “P”si kalmış üflesen o da yıkılacak
Siyaset
15 Nisan 2010 Perşembe 15:22
  • 1760
  • 13

MHP’nin “P”si kalmış üflesen o da yıkılacak

BBP İzmit İlçe Başkanı Ziya Polat, AKP’yi derleme, CHP’yi koltuk sevdalısı, MHP’yi ise milliyetçiliği bitmiş sadece “P”si kalmış, olarak niteledi

Büyük Birlik Partisi İzmit İlçe Başkanı Ziya Polat, bir basın açıklaması gerçekleştirerek, Türkiye`de siyaseti değerlendirdi. Polat yaptığı açıklamada, mevcut siyasi partileri kızdıracak sözler sarf etti. MHP`nin sadece ‘P`sinin kaldığını, CHP`nin koltuk derdine düştüğünü, AKP`nin derleme bir parti olduğunu dile getiren Polat, ülkeyi bu siyasi karmaşadan ancak BBP`nin kurtarabileceğini söyledi.

AKP, CHP GELECEK DİYE İKTİDAR
“Türkiyede siyaset, bermuda şeytan üçgeni gibi. Ülkemizde siyasetin mantığı, biz ve diğerleri üzerine kurulu. Senaristler sürekli değişirken, senaryoda değisen hiçbirşey yok. İktidar derleme bir parti, muhalefet iktidar olmaktan ümidini kesmiş, yerini kaptırmama derdinde. Yıllarca Kominizm gelecek diye, Amerikayı dost edindiğimiz gibi şimdi de CHP gelecek diye tekrar AKP`yi iktidar yapmamız isteniyor. MHP`de milliyetçilik bitmiş, hareket zaten yok.

CİRİT FESTİVALİ DÜZENLİYORLAR
MHP`nin bir tek ‘P`si kalmış, onu da nereye ceksen oraya gidiyor. Diğer partilerin ise varlığı belli değil, 'Bir varmış bir yokmuş' gibiler. Buna rağmen kendilerinden başkalarının hatırlanmasına dahi müsamaları yok. BBP`yi canının derdine düşürüp, memlekette cirit festivali düzenliyorlar. Ancak bu düzen böyle gitmeyecek. BBP ve kadroları bu boşluğu doldurup memleketi AKP, CHP ve MHP siyasetinden kurtaracak.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ