KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6971 TL
  • 6.3709 TL
  • 7.0927 TL
Kocaeli Zirve
Amatör Kurul' dan KASKF' ye baskın
Amatör Kurul' dan KASKF' ye baskın
Amatör Futbol
19 Nisan 2010 Pazartesi 13:11
  • 1455
  • 0

Amatör Kurul' dan KASKF' ye baskın

TFF Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda Amatör İşler Kurulu Başkanı Mehmet Baykan ve yönetiminin hafta sonu ziyaret durağı Kocaelispor Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu oldu

YÖNETİM KURULU HAZIR BULUNDU
Kocaelispor Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Hasan Cebeci, Celal Güreşen, Bünyamin Akman, Yalçın Gül, Engin Kater ve Futbol İl Başkanı Mitat Ağa, Amatör Kurul Başkanı Mehmet Baykan ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.  Mehmet Baykan`ın yanı sıra Amatör Kurul Yönetiminde yer alan Samsun ASKF Başkanı ve TASKK Genel Başkan Yardımcısı Şener Aydın, Konya ASKF Başkan Remzi Ay, Aydın ASKF Başkanı Baki Aslantaş ve TFF Yönetim Kurulu üyesi Ali Düşmez katıldı.

BAYKAN TEŞEKKÜR ETTİ
TFF Yönetim Kurulu üyesi ve ayrı zamanda Türkiye Amatör Spor Kurulu Başkanı olarak görev yapan Mehmet Baykan ve yönetimi hafta sonu ziyaretlerinde Düzce, Bolu, Sakarya ve son olarak ta Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetimini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Türkiye Futbol Federasyonu Amatör Kurul Başkanı Mehmet Baykan ve yönetimi ile bilgi alışverişinde bulunuldu. Ardından Yeni yapılan KASKF Binası`nı gezen ve çok beğenen Baykan, yapılan binanın çok güzel olduğunu vebu binanın yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

ÇALIŞMALARIMIZ İYİ GİDİYOR
Türkiye Amatör İşler Kurulu Başkanı olarak görev yapan Mehmet Baykan, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın`dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Baykan, “Türkiye`de amatör sporlarda büyük bir girişim içinde olan illerin başında yer alan Kocaeli`yi tebrik ediyorum. Biz Türkiye`de büyük bir aileyiz, birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımız çok iyi bir şekilde sürüyoruz. Kocaeli`de Amatör Spor çok iyi bir duruma geldi. Bunu görüyoruz. Bunun içinde Kocaeli`yi kutluyorum” dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ