KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Vali yardımcısı Güni’ye teşekkür
Vali yardımcısı Güni’ye teşekkür
Güncel
06 Aralık 2011 Salı 13:01
  • 805
  • 1

Vali yardımcısı Güni’ye teşekkür

Kocaeli Kırıkkaleliler Kültür ve Dayanışma Derneği, hemşehrileri olan Kocaeli Vali Yardımcısı Mustafa Güni’ ye teşekkür ziyaretinde bulundu

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri ilk olağan kongrede kurucu başkan İsmet Peksak`ı bir kere daha dernek başkanlığına seçen Kocaeli Kırıkkaleliler Kültür ve Dayanışma Derneği, hemşehrileri olan Vali Yardımcısı Mustafa Güni`yi makamında ziyaret ederek Körfez Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi`nde kısa bir süre önce hizmete giren derneğin açılışını gerçekleştirdiği için çiçekle teşekkür etti.
 

İADE-İ ZİYARET
Dernek başkanı Peksak ve yöneticileri; Esin Eser, Ahmet Hamdi Akbağ, Menderes Baloğlu, Memduğ Altınok, Ramazan Kızılağaç, Emin Ölmez, Nursel Aygör, Ali Güven ve Süleyman Keskinkaya Güni`ye görevinde başarılar diledi, övgü dolu sözler sarf etti. Başkan Peksek derneği kentin bir eksikliği olarak gördükleri için kurduklarını söyledi.
 

İHTİYAÇ VARDI
“Bir çatı altında toplanmak, düğün, cenaze gibi özel günlerde, birbirimize destek olmak için derneğe ihtiyaç duyduk” diyen Peksak, tüm hemşehrilerini derneğe üye olmaya davet etti. Vali yardımcısı Guni ise, “Kocaeli 81 ilden gelen değişik insanların yerleştiği bir bölge. Tüm illerin derneği olan bir yerde Kırıkkaleliler`in derneğinin olmaması büyük eksikti” şeklinde konuştu.

 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ