KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Vefalı köpek sahibine kavuştu
Vefalı köpek sahibine kavuştu
Güncel
23 Ekim 2010 Cumartesi 15:54
  • 1282
  • 0

Vefalı köpek sahibine kavuştu

Yol kenarında ölen arkadaşını saatlerce bekleyen ve Büyükşehir Belediyesi tarafından sahip çıkılan vefalı köpek Gorki sahibine kavuştu

Otoyolda araba çarpması sonucu ölen arkadaşının yanından saatlerce ayrılmayarak büyük bir vefa örneği gösteren köpek artık sahibinin yanında. Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı`nda yaklaşık 1 haftadır her türlü bakımı yapılan vefalı köpek sahibine teslim edildi. ‘Gorki` adlı köpeğine ulaşan Mustafa Cengizhan Keskin`in mutluluğu görülmeye değerdi. Vefalı köpek Gorki ile hasret gideren Keskin, onunla uzun uzun oynadı. Gorki ise sahibinin yanından ayrılmak istemedi.
 

EMİN ELLERDEYMİŞ
Köpeğine kavuşmanın sevincini yaşayan Mustafa Cengizhan Keskin “Gorki`den uzun bir süre haber alamayınca onun kaybolduğunu anladık. Kendi çabalarımızla aramaya başladık. Daha sonra arkadaşların televizyonda Gorki`nin Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı`nda olduğunu söyleyince çok sevindim” dedi. Keskin, köpeğinin çok iyi bakıldığını gözlemlediğini ifade ederek “Gorki emin ellerdeymiş. Büyükşehir Belediyesi`ne teşekkür ederim” diye konuştu.
 

ÇOK MUTLUYUZ
Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürü Fatma Dilber de olayın yaşandığı ilk andan itibaren köpeğin her türlü bakımının yapıldığını ifade ederek geçirdiği olumsuz olayın etkisinden kurtarmayı başardıklarını açıkladı. Dilber Gorki`nin ait olduğu yere ulaştığından dolayı çok mutlu olduklarını kaydetti. Gorki`nin sahibi Keskin de Büyükşehir Belediyesi yetkililerine “Artık sizi sık sık ziyaret etmeye geleceğiz” diyerek memnuniyetini ifade etti.  

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ