KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Vehbi Koç Vakfı Sanat Yönetmeni'nde ziyaret
Vehbi Koç Vakfı Sanat Yönetmeni'nde ziyaret
Güncel
16 Aralık 2011 Cuma 10:50
  • 3603
  • 0

Vehbi Koç Vakfı Sanat Yönetmeni'nde ziyaret

Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi Sanat Yönetmeni Pınar Çimen, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı ziyaret etti.

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette Sanat Yönetmeni Pınar Çimen, Karamürsel Belediyesi ile ortak çalışmalar yapabileceklerini açıkladı.
Sanat merkezlerinde gerçekleştirilen gösterilere Başkan Yıldırım`ı davet eden Pınar Çimen, Karamürsel belediyesi bünyesinde açılan sanatsal kurslarda eğitim gören vatandaşların sanat merkezlerinde sergi açabileceklerini de söyledi.
Nazik davet için Sanat Merkezi Yönetmeni Pınar Çimen`e teşekkür eden Başkan Yıldırım, farklı branşlarda kurslar açarak ilçede sosyal, kültürel ve sanatsal alanda önemli bir boşluğu doldurduklarını söyledi.  Başkan Yıldırım bu kurslarda eğitim gören kursiyerlerin ürettikleri sanat eserlerinin Karamürsel Belediye Kültür Merkezinde olduğu gibi, Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezinde de sergilenebileceğini açıkladı.
Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi Sanat Yönetmeni Pınar Çimen, asistanı Fulya Küçükaksoy , Fidanlık İlköğretim Okulu Müdürü Kadir Sonugelen`i, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdür Bilgutay Bağdat karşıladı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ