KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
VIA Hotel’den yılbaşı sürprizleri
VIA Hotel’den yılbaşı sürprizleri
Güncel
10 Aralık 2010 Cuma 11:27
  • 1925
  • 0

VIA Hotel’den yılbaşı sürprizleri

Yeni yıla VIA Hotel’de girenler, hem İstanbul Orkestrası’nın müthiş ezgilerinin sunulacağı geceyle eğlencenin doruklarına çıkacak hem de sürpriz hediyeler kazanacak

İstanbul Anadolu yakasının yeni beş yıldızlı oteli VIA Hotel, yılbaşı gecesi program hazırlığı içinde olanlara eğlencesi bol, bütçesi uygun eşsiz alternatifler sunuyor. İstanbul Orkestrası`nın program yapacağı VIA Hotel`in özel yılbaşı paketinde eşsiz lezzetlerden oluşan gala yemeği, limitsiz yerli içki ve konaklama imkanı yer alıyor. 
 

SINIRSIZ EĞLENCE
VIA Hotel, yılbaşı gecesinde misafirlerini sınırsız eğlence ve eşsiz lezzetlerle taçlandırıyor. İstanbul Orkestrası`nın ezgileriyle doruğa çıkacak eğlence program, DJ performansıyla devam edecek. Ünlü Executive Chef`s Levent Arslan`ın hazırlayacağı birbirinden lezzetli mönülerden oluşan gala yemeği ve limitsiz yerli içkinin de dahil olduğu paketin kişi başı fiyatı sadece 49 Euro.
 

YENİ YIL HEDİYESİ
VIA Hotel`de yeni yılı karşılayanları sürprizler de bekliyor. Geceye katılan 111 şanslı misafir yapılacak çekilişle birbirinden güzel hediyelerin sahibi oluyor. 10 günlük fitness ve sauna kullanımından havuz ve hamama, özel masaj paketinden konaklama imkânlarına farklı hediyelerin dağıtılacağı gecede şans VIA Hotel misafirlerinin yanında yer alacak.
 

KONAKLAMALI PAKET
Geceyi VIA Hotel`de geçirmek isteyenler için de özel yılbaşı konaklamalı paket sunuluyor. Limitsiz yerli içkili gala yemeği, yılbaşı gecesi otelin delüx odalarında konaklama ve 1 Ocak sabahı yılbaşı brunchını kapsayan konaklamalı KDV dahil paket fiyatı single 120 euro,  double 170 euro. VIA Hotel`in yeni yıl programları hakkında detaylı bilgi için 0 216 585 60 60 numaralı telefonu arayabilir ya da www.viahotel.com.tr internet adresinden öğrenebilirsiniz.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ