KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Vintage’te yeni adres Çıfıtçı
Vintage’te yeni adres Çıfıtçı
Güncel
08 Aralık 2012 Cumartesi 16:10
  • 1795
  • 0

Vintage’te yeni adres Çıfıtçı

İlimizdeki vintage tarzı ürünlerin yeni adresi Çıfıtçı, düzenlenen törenle hizmete açıldı

Vintage (geçmiş döneme ait giysiler, takılar, akseuarlar) tarzının satıldığı Çıfıtçı, isimli mağaza görkemli bir törenle açıldı. Türkiye`nin çeşitli yerlerinde bulunan ve bir kez kullanılmış, az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış kıyafet, aksesuar, çanta ve ayakkabıların bulunduğu Çıfıtçı, Alemdar Caddesi Mehmet Levent Ersoy Sokak`ta hizmet verecek. 

 
GÖRKEMLİ TÖREN 
Emekli müzik öğretmeni ve aynı zamanda konservatuvar mezunu olan Feza Altunoğlu`nun sahibi olduğu Çıfıtçı`nın açılışına İl Kültür Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, mimarlar odası başkanı Yalçın Ergen ile Altunoğlu`nun çok sayıda yakını ve sevenleri de katıldı. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan açılışa katılacağını bildirince açılış 20 bekletildi. 
 
DOĞAN YAPTI YAPACAĞINI
Ancak İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, sonradan haber vererek açılışa katılamayacağını bildirmesinin ardından Çıfıtçı`nın açılış kurdelesini Adnan Zamburkan ve mağaza sahibi Feza Altunoğlu birlikte kesti. Pazar günleri hariç her gün 09.00-19.00 saatleri arasında açık kalacak olan Çıfıtçı`da 5 TL`den başlayan fiyatlarla ürün bulmanız da mümkün. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ