KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Waffle Chocolate’ın ilk şubesi açıldı
Waffle Chocolate’ın ilk şubesi açıldı
Güncel
01 Aralık 2012 Cumartesi 15:11
  • 1749
  • 0

Waffle Chocolate’ın ilk şubesi açıldı

Waffle Chocolate’ın Kocaeli’deki ilk şubesi, gerçekleşen görkemli bir açılış töreniyle İzmitliler’in hizmetine girdi

Türkiye`de 5 tane şubesi bulunan Waffle Chocolate, Ömerağa Mahallesi Salim Efendi Sokak adresinde gerçekleşen görkemli bir törenle açıldı. Mehmet İlhan`ın işletmeciliğini yaptığı Waffle Chocolate`ın açılış törenine; AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak ve davetliler katıldı. Yağmur altında gerçekleşen açılışta tüm konuklar, “Bereketli olsun” temennisinde bulundu.

 
TRANSİT İL OLMAKTAN ÇIKTI
Törende açılış konuşmasını yapan AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Kocaeli`nin son yıllarda transit bir il olmaktan çıktığını ve açılan kafelerle birlikte geliştiğini söyledi. Dualar eşliğinde kesilen kurdele sonrası açılışa katılan başta protokol olmak üzere tüm davetlilere waffle ikram edildi.
 
20 ARAÇLIK OTOPARK
Waffle Chocolate`ın Kocaeli`deki ilk şubesi, özel hamuruyla birlikte farklı tatlarda waffle sunacak. Aynı zamanda ayvalık tostu ve kahve çeşitlerinin de yer alacağı Waffle Chocolate, 30 metrekare alanda Mehmet İlhan ve 2 personelle hizmet verecek. İşletme, bahçesi ve 20 araçlık otoparkıyla sabah 09.00`dan akşam 22.00`ye kadar İzmitliler`in hizmetinde olacak. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ