KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Wall Street Institute yeni yerinde açıldı
Wall Street Institute yeni yerinde açıldı
Güncel
24 Aralık 2011 Cumartesi 16:33
  • 1608
  • 0

Wall Street Institute yeni yerinde açıldı

Wall Street Institute İzmit Şubesi, önceki akşam düzenlenen kokteylle yeni yerinde hizmete girdi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen açılış kokteyli, renkli görüntülere sahne oldu

Wall Street Institute (WSI) İzmit Şubesi, İstiklal Cddesi Gül İş Merkezi`nden, Karabaş Mahallesi Mimar Sinan Sokak No:15 adresindeki yeni yerine taşındı. Şubenin açılışı önceki akşam düzenlenen kokteylle gerçekleştirildi. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta, kurumun öğrencileri öğretmenleriyle İngilizce sohbet etti. Toplam 400 öğrencisi bulunan WSI, kapasitesini arttırabilmek için taşındığı 3 katlı binada 600 öğrenciye eğitim verebilecek.

 

 

70 BİN KİŞİ DİL ÖĞRENİYOR
Randevulu sistemle çalışan kurum öğrencilerine esnek saatler sunarken, aralarında yabancı eğitmenlerin de bulunduğu 10 kişilik kadroyla hizmet veriyor. 17 farklı kuru bulunan kurumun, 7 ilde 14 şubesi var. Açılış kokteyline katılan yönetim kurulu başkanı Dündar Uçarbey, “Her yıl Türkiye`de 7 bin, dünyada 70 bin kişiye dil öğretiyoruz. 6 yıldır Kocaeli`de de varız. Kapasitemizi arttırmak için daha büyük bir binaya taşındık” şeklinde konuştu.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ