KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1797 TL
  • 6.7566 TL
  • 7.9764 TL
Kocaeli Zirve
Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar dolu dizgin!
Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar dolu dizgin!
Güncel
05 Eylül 2019 Perşembe 13:17

Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar dolu dizgin!

Bu yıl Kocaeli'de ikincisi düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası'nda heyecan dün akşam oynanan üç karşılaşma ile devam etti. Akşamın en çekişmeli maçında Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar, Fiskkos Cafe'yi 4-3 mağlup etti.

İzmit Doğu Kışla Halı Sahası'nda oynanan karşılaşmalarda Kocaeli Başakşehir Koleji, İşkur'u 3-1 mağlup ederken Evrensel Matematik Köyü, Özkar Master karşısında 5-4 galip geldi.

Akşamın en çekişmeli maçında ise Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar, Fiskkos Cafe'yi Harun Çağman ve Harun Karaldağ'ın 3 golü ile 4-3 mağlup ederken Fiskkos Cafe'nin gollerini Emre Kökten Saylan attı.  Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar'dan Mutlu Serdar ve Erhan Sarı, Fiskkos Cafe'den Adil Yazıcı'nın kırmızı kart gördüğü karşılaşma son saniyelerine kadar çekişme içinde geçti. 3-3 devam karşılaşmanın son dakikalarında Harun Çağman Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar'ı öne geçiren golü attı ve karşılaşma Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar'ın 4-3 üstünlüğü ile sona erdi.

Bu sonuçlarla Olgunlar B Grubunda 3 karşılaşmada 3. galibiyetini elde eden Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar puanını 9’a çıkararak liderliğini sürdürdü.

Olgunlar Futbol Turnuvası'na gelecek hafta oynanacak karşılaşmalarla devam edilecek.

DİĞER HABERLER

Tek parmağı ile kitap yazdı

Tek parmağı ile kitap yazdı

Darıca’da, serebral palsi hastası Ali Umut Seçkin’in (16) hayatı, 5,5 yıl önce eğitim görmek için gittiği rehabilitasyon merkezindeki öğretmeni Nefise Gülmüş ile tanışınca değişti. Öğrencisi Ali Umut Seçkin ile dil ve konuşma terapisi yapan Nefise Gülmüş, önce Ali Umut'un konuşma yetisinin düzelmesini sağladı, ardından okuma- yazma öğretti. Ali Umut, ailesinin kendisine aldığı tableti tek parmağı ile kullanarak yazdığı 'Gökten 3 Hikaye Düştü' kitabı, 28 Şubat'ta satışa çıkacak. 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ