KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar dolu dizgin!
Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar dolu dizgin!
Güncel
05 Eylül 2019 Perşembe 13:17
  • 666
  • 0

Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar dolu dizgin!

Bu yıl Kocaeli'de ikincisi düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası'nda heyecan dün akşam oynanan üç karşılaşma ile devam etti. Akşamın en çekişmeli maçında Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar, Fiskkos Cafe'yi 4-3 mağlup etti.

İzmit Doğu Kışla Halı Sahası'nda oynanan karşılaşmalarda Kocaeli Başakşehir Koleji, İşkur'u 3-1 mağlup ederken Evrensel Matematik Köyü, Özkar Master karşısında 5-4 galip geldi.

Akşamın en çekişmeli maçında ise Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar, Fiskkos Cafe'yi Harun Çağman ve Harun Karaldağ'ın 3 golü ile 4-3 mağlup ederken Fiskkos Cafe'nin gollerini Emre Kökten Saylan attı.  Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar'dan Mutlu Serdar ve Erhan Sarı, Fiskkos Cafe'den Adil Yazıcı'nın kırmızı kart gördüğü karşılaşma son saniyelerine kadar çekişme içinde geçti. 3-3 devam karşılaşmanın son dakikalarında Harun Çağman Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar'ı öne geçiren golü attı ve karşılaşma Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar'ın 4-3 üstünlüğü ile sona erdi.

Bu sonuçlarla Olgunlar B Grubunda 3 karşılaşmada 3. galibiyetini elde eden Yağız Kebap Bekirpaşa Masterlar puanını 9’a çıkararak liderliğini sürdürdü.

Olgunlar Futbol Turnuvası'na gelecek hafta oynanacak karşılaşmalarla devam edilecek.

DİĞER HABERLER

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

CHP’li Engin Taşdemir, Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı yürütülen karalama kampanyasıyla ilgili konuştu; “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor. Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ