Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4881 TL
  • 6.2287 TL
  • 7.2637 TL
Kocaeli Zirve
AKP’li gençler mahalle başkanlarını ağırladı
AKP’li gençler mahalle başkanlarını ağırladı
Siyaset
26 Nisan 2010 Pazartesi 15:28
  • 1000
  • 1

AKP’li gençler mahalle başkanlarını ağırladı

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları, mahalle teşkilatlarının eski ve yeni başkanlarını yemekte ağırlayarak, kaynaşma ve istişare toplantısı düzenledi

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları, eski ve yeni mahalle başkanlarını yemekte bir araya getirdi. Antikkapı Restaurant`ta gerçekleştirilen etkinliğe İzmit ilçe gençlik kolları başkanı Murat Ergelen de katıdı. Mahalle başkanlarının kaynaşma ve istişare toplantısında konuşan Ergelen, etkinliğin önemine değindi. Ergelen ayrıca İzmit ilçe gençlik kollarının şuana kadar yapmış olduğu çalışmalardan bahsetti.

SANDIK MÜŞAHİTLİĞİ
Ergelen`in konuşmasının ardından sözü ilçe gençlik kolları seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Ferhat Yıldız aldı. Yıldız, gençlere sandık müşahitliği çalışmaları hakkında kısa bir eğitim sunumu yaptı. Yıldız ayrıca, İzmit ilçe gençlik kolları olarak sandık müşahitliğinde gelinen noktayı ve bundan sonra yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdi. Gençlik kolları başkanı Murat Ergelen ise tekrar söz alarak gençlere çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Vatandaş

Bunca esnafa yazık günah değilmi başka yerde veya başka gün yapınca olmuyomu millete eziyet olsunda nasıl olursa olsun

0 Beğendim
0 Beğenmedim
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ