KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Yalçın Çiçekçilik’te memnuniyet garanti
Yalçın Çiçekçilik’te memnuniyet garanti
Güncel
09 Aralık 2011 Cuma 12:36
  • 1820
  • 0

Yalçın Çiçekçilik’te memnuniyet garanti

Körfez’de bulunan Yalçın Çiçekçilik, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her zaman kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor

Körfez`in tanınmış isimlerinden Yalçın Kırmaç`ın sahibi olduğu Yalçın Çiçekçilik, 2003 yılından beri Güney Mahallesi Albay Sokak No:1 adresinde faaliyet gösteriyor. Yalçın Çiçekçilik, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyor. Yalçın Çiçekçilik`te her türlü yapay ve canlı çiçek bulunabiliyor. Hizmetin her aşamasında titiz bir çalışmanın sergilendiği Yalçın Çiçekçilik, çiçek tanzimi ve dağıtımı, iş yerleri için bitki bakımı, düğün arabalarının süslenmesi, bahçe ve çevre düzenlemesi alanlarında hizmet veriyor.

 

 

ÇİÇEKLER GÜNLÜK
Canlı çiçekleri günlük olarak getirdiklerini söyleyen Kırmaç, “Çiçekler her zaman sevgi ve şefkat ifade eden özel günleri kutlamak için kullanılıyor. Çiçekçilik, çiçekler için giderek artan miktarlarda para harcamayı gerektiren ve bu şekilde büyüyen bir iş kolu. Yıllardan beri Körfez halkının çiçek ihtiyacını karşılıyoruz. Yalçın Çiçekçilik`te her çeşit çiçeği bulabilirsiniz. Müşterilerimize özel indirimler yapıyoruz” diye konuştu.


 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ