Yaman kime sahip çıkıyor?
Yaman kime sahip çıkıyor?
Güncel
01 Aralık 2017 Cuma 13:14
  • 1269
  • 0

Yaman kime sahip çıkıyor?

AKP Kocaeli milletvekili Cemil Yaman, 17/25 Aralık operasyonlarından sonra iktidarı açık açık eleştiren ve ‘Aklınızı başınıza alın’ diyen Necmettin Kaya’yı yanından ayırmıyor.

AKP’ye oy yok demişti

Ülkemizde neyin ne olduğu, kimin nerede olduğu belli olmayan bir dönem yaşıyoruz.

Bank Asya’nın önünden geçenler ya da FETÖ ile hiç alakası olmayanlar gözaltına alınıp hayatları karartılırken 17/25 Aralık 2013 tarihinden sonra bu operasyonları açık açık eleştiren ve kapatılan KASİAD’taki kahvaltıda ‘AKP’ye oy yok’ diyen, yine cemaatin haber ajansı olan Cihan Haber Ajansı’na 2014 yılında verdiği demeçte siyasi iktidarı yaptığı FETÖ operasyonları nedeniyle açık açık eleştirip ‘ Aklınızı başınıza alın’ diyen Kocaeli Mardinliler Derneği ile Kocaeli Anadolu İlleri Dernek Başkanlığı görevinde bulunan Necmettin Kaya’yı AKP Kocaeli milletvekili Cemil Yaman yanından hiç ayırmıyor.

Geçtiğimiz günlerde ilimizdeki bir internet haber sitesinde 2014 yılında Cihan Haber Ajansı’na yaptığı ve iktidarı aleni bir şekilde eleştirdiği videosu yayınlanan Necmettin Kaya ile Cemil Yaman ve AKP İzmit Belediye Meclis üyesi Ersin Alpaslan Kocaelispor’un maçına giderek protokolde birlikte oturup poz verdiler.

AKP İzmit Belediye Meclis üyesi olan Ağrılı Ersin Alpaslan bu fotoğrafı kendi sosyal medyasından paylaştı.

Şimdi merak ediyoruz AKP’yi açık açık eleştiren ve oy yok diyen bu kişiye Cemil Yaman ve AKP’liler NEDEN ve NİÇİN sahip çıkıyor?

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

Yıkım yeni başladı, veliler tedirgin

Yazan: Halk

Yorum: Neden okullar tatil olduğunda yapılmadı

KENT REHBERİ